TICTAC apmācību kurss Spānijā

TICTAC apmācību kurss notiks no 2012.gada 18. līdz 24.septembrim Spānijā. Apmācību kursa mērķis ir uzlabot apmācību un sadarbības tīklu veidošanas projektu kvalitāti (4.3.apakšprogramma). Aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki un līderi, kam ir starptautiska aktivitāšu pieredze (nav obligāti ES programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros) un kas pārstāv organizācijas, kas vēlētos veidot apmācību un sadarbības tīklu veidošanas projektus ar ilgtermiņa stratēģiju. Pieteikšanās līdz 15.jūnijam!

Apmācību kursa galvenais mērķis ir attīstīt dalībnieku kompetenci, lai viņi spētu realizēt projektus, kas būtu kā atbalsta pasākumi organizācijas ilgtermiņa stratēģijas īstenošanai ES programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros.

Apmācību kursa uzdevumi ir:
-    popularizēt ES programmu „Jaunatne darbībā” kā izglītības instrumentu;
-    atklāt ES programmu „Jaunatne darbībā” īpaši koncentrējoties uz 4.3.apakšprogrammas mērķiem un aktivitātēm;
-    izprast 4.3.apakšprogrammas ilgtermiņa stratēģisko projektu lomu;
-    simulēt pirmos soļus, lai organizētu 4.3.apakšprogrammas projektu ar starptautisku komandu;
-    attīstīt dalībnieku kompetenci neformālās izglītības un starpkultūru mācīšanās procesu plānošanā;
-    veicināt tādu galveno elementu kā jauniešu līdzdalība un Eiropas pilsonība atpazīstamību, veidojot ES programmas „Jaunatne darbībā” projektus.

Nacionālo aģentūru tīkls organizē vairākus TicTac apmācību kursus gadā. Ieskatu par visiem tuvākajiem TicTac atradīsiet šajā saitē: http://www.salto-youth.net/TicTac/.

Apmācību kursa norise: 2012.gada 18.-24.septembris, Spānija.
Darba valoda: angļu
Līdzfinansējums: 30 eiro

V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” sedz ceļa izmaksas un apdrošināšanu uz Spāniju. Uzturēšanās, ēdināšanas un vietējā transporta izdevumus sedz Spānijas Nacionālā aģentūra.

Pieteikties apmācībām var līdz 2012.gada 15.jūnijam SALTO-YOUTH Resursu centra tīmekļa vietnē, kur pieejama sīkāka informācija par apmācībām angļu valodā: http://ej.uz/4x3o. Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.