Izglītības programmu dizaina apmācības Īrijā

No 16. līdz 22. februārim Īrijā (Danboinā, netālu no Dublinas) notiks starptautiskas mācības jaunatnes jomas profesionāļiem “COMETS on Designing Educational Programmes”, lai dotu iespēju izpētīt un pārdomāt savas darba metodes, plānojot izglītības programmas. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 16.novembrim.

Mācību laikā dalībnieki apgūs dizaina konceptus izglītības programmu veidošanai, iepazīs izglītības programmu veidošanas problemātiku, meklēs veidus, kā ar izglītības programmau palīdzību iespējams stimulēt, atbalstīt un iedvesmot dažādas jaunatnes grupas, kā arī uzzinās informāciju par to, kā neformālās izglītības principi un metodes ietekmē izglītības programmu dizainu.

Plašāka informācija par mācībām:

https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/ets-training-course-comets-on-designing-educational-programmes.8362/

Kā pieteikties?

Pieteikties mācībām iespējams līdz 2019. gada 16. novembrim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/ets-training-course-comets-on-designing-educational-programmes.8362/

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 euro apmērā. Ar mācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā, pēc līdzfinansējuma segšanas aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc mācībām dalībnieks apņemas:

-   kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;

-   nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;

-   sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

Papildus informācijai:
Dita Usāre
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vadītāja
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.: +371 67358063
dita.usare@jaunatne.gov.lv