Izglītības iespējas 2014

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ar „Europe Direct” Informācijas centru Daugavpilī sadarbībā ar Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldi 2014. gada 4. aprīlī jau 15 reizi rīko izstādi „Izglītības iespējas 2014” DARBS. KARJERA. PRAKSE

Atpūta, kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas, formāla un neformāla izglītība, ES projekti un izstādes „pārsteigums” no Malnavas koledžas – DemoAuto, kuru pašu rokām veidoja studenti un iesaukuši to par rentgenauto.

Nepalaid garām iespēju piedalīties konferencē „Manas iespējas ES”, kur uzzināsi par vēlēšanām un tavam iespējas Eiropas Parlamentā. Par granta programmu „IMPULSS”, kuru realizācijai Daugavpils pilsētas dome iedalīs 40.tūkstošus eiro; par 15 miljardiem eiro iedalītiem mācību apmaiņas programmai „Erasmus Plus”, un šoreiz jauniešiem tiks dota iespēja mācīties un doties pieredzes apmaiņā arī ārpus Eiropas - uz ASV vai Āziju. Kā arī saņem informāciju par atbalsta pasākumiem „Jauniešu garantijas”, kur NVA palīdzēs iekļauties mūsdienu darba tirgū, piedāvājot darba tirgus vajadzībām atbilstošu prasmju un iemaņu attīstīšanas iespējas, kā arī praktiskas darba pieredzes iegūšanu pie darba devējiem. Un portāls Prakse.lv tikai tev atklās „Veiksmes formulu”, palīdzēs izprast galvenos priekšnosacījumus veiksmīgas karjeras veidošanā. 

Piedalies seminārā "Pirmais solis ceļā uz savu uzņēmumu" un saņem meistarklasi no zināšanas eņģeļa -Vitas Brakovskas „Mans radošums - mana konkurētspēja”, atrodi atbildes uz tādiem jautājumiem kā: „Kā jaunietim veidot savu konkurētspēju XXI gadsimtā ar esošo, salīdzinoši nelielo pieredzes „bagāžu”?” un „Kā radošumu invertēt labuma sasniegšanai?”

Izstādes nobeigumā grupas „NO SMOKING BAND” koncerts + meistarklase ZUMBA dejās. Nāc svinēsim kopā, labāka mūzika un gardākas uzkodas pie mums 17:00!

TIKAI vienu dienu 4.aprīlī apmeklē izstādi „izglītības iespējas 2014” no 10:00 līdz 18:00 kinoteātra „Renesanse” telpās un konferenci „Manas iespējas ES” no 12:00 līdz 16:00. Pasākumu pilna programma: www.edic.lv/zinas-daugavpils vai pa tālr. 65425114.