Informatīva pēcpusdiena par starptautiskām iniciatīvām jaunatnes jomā programmas „Erasmus+’’ ietvaros

Aicinām uz informatīvo pēcpusdienu par starptautiskajām iniciatīvām jaunatnes jomā programmas „Erasmus+’’ ietvaros „ES mājā”, Aspazijas bulvāris 28, Rīga. 2014. gada 04. aprīlis.

Vai tevī jau labu laiku burbuļo jauna un radoša ideja, ko tu gribētu īstenot, kopā ar jauniešiem no Latvijas un citām ES valstīm? Vai varbūt tu esi īstenojis vietēja mēroga iniciatīvu programmā „Jaunatne darbībā” un tagad tu gribētu pamēģināt īstenot starptautisku projektu programmā „Erasmus+”? Ja tava atbilde uz kādu no šiem jautājumiem ir „jā” un tu gribi uzzināt vairāk par iespējām īstenot savas idejas, tad aicinām tevi uz informatīvo pēcpusdienu par starptautiskiem iniciatīvas projektiem. 

 
Pasākuma mērķis: sniegt informāciju par starptautisku iniciatīvas projektu iesniegšanas un īstenošanas iespējām.
 
Pasākuma norises vieta: „ES māja”, 2. stāvs, Aspazijas bulvāris 28, Rīga.
 
Pasākuma norises laiks: 2014. gada 4. aprīlis, plkst.14.00-17.30.
 
Starptautiski iniciatīvas projekti sniedz iespēju jauniešiem pašiem izstrādāt un īstenot projektus. Iniciatīvas projekta ietvaros jaunieši var veicināt līdzdalību sabiedrības dzīvē, rūpēties par sociāli apdraudētām grupām, organizēt pasākumus skolā, pagastā, vai pilsētā, veidot savas organizācijas, īstenot mākslas un kultūras pasākumus. Iniciatīvas projektam ir jābūt starptautiskam, tas nozīmē, ka projektā iesaistās vismaz divas jauniešu grupas no divām dažādām ES valstīm, kurām ir līdzīgas intereses.
 
Lai pieteiktos dalībai pasākumam, lūdzu, aizpildi elektronisko pieteikšanās formu: http://ejuz.lv/69ygi līdz 2014. gada 31. martam. 
 
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet:
 
Juta Reķele
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
ES programmas projektu koordinatore
Tālr.:   67358062
E-pasts: juta.rekele[at]jaunatne.gov.lv