Informācijas diena „Kā sagatavot projektu gala atskaites?”

Jūsu projekts noslēgsies pavisam drīz, bet jau radušies daudzi jautājumi par gala atskaites sagatavošanu?
Jūsu projekts ir noslēdzies un jāiesniedz gala atskaite, bet nav īsti skaidrs, kā to darīt?

Atnāc un noskaidro! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina uz Informācijas dienu par gala atskaišu sagatavošanu programmas „Jaunatne darbībā” projektos! Ikviens būs gaidīts uz konsultācijām 2013. gada 22. martā (plkst. 9.00-16.00) JSPA telpās Mūkusalas ielā 41, 2.stāvā.

Informācijas dienas laikā JSPA projektu koordinatoriem varēs uzdot interesējošos jautājumus par projektu gala atskaišu sagatavošanu. Konsultācijas varēs saņemt organizāciju pārstāvji, kas īsteno projektus programmā „Jaunatne darbībā” un kuriem tuvākajā laikā būs jāsagatavo projekta gala atskaite. Īpaši gaidām tos interesentus, kuri ir tieši iesaistīti gala atskaišu sagatavošanā.

Informācijas dienas apmeklētājus aicinām pieteikties līdz 2013. gada 21. martam, rakstot uz e-pastu atskaites@jaunatne.gov.lv un norādot savu vārdu, uzvārdu, projekta veidu un vēlamo konsultēšanās laiku. Gaidīsim arī tos, kuri iepriekš nebūs pieteikušies! Izmanto šo iespēju saņemt konsultācijas no JSPA projektu koordinatoriem un sagatavo sava projekta gala atskaiti veiksmīgi!