Ikgadējais bijušo EBD brīvprātīgo tikšanās pasākums "Vai ir dzīve pēc EBD?" Pagarināta pieteikšanās

Esi piedalījies ES programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" apakšprogrammā "Eiropas Brīvprātīgais darbs" un īsāku vai garāku laiku kādā citā valstī veicis Eiropas Brīvprātīgo darbu, un nesen atgriezies Latvijā? Nezini, ko iesākt ar iegūtajām zināšanām, prasmēm un pieredzi? Nepieciešams atbalsts, lai reintegrētos sabiedrībā?

Tad šis pasākums domāts tieši tev!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē ikgadējo bijušo brīvprātīgo tikšanās pasākumu jeb ex-brīvprātīgo tikšanos š.g. 9. decembrī, viesu namā "Rāmavas muiža", kurā satiksies visi, kuri no Latvijas devušies EBD.

Tikšanās mērķis:
Nodrošināt bijušajiem brīvprātīgajiem laiku, telpu un nepieciešamo atbalstu, lai izvērtētu EBD projektu laikā gūto pieredzi, zināšanas un prasmes, kā arī motivēt brīvprātīgos turpmāk iesaistīties jaunatnes darbā (projektos, aktivitātēs, NVO sektorā) un lietderīgi izmantot EBD iegūtās un pilnveidotās kompetences. Tāpat viens no mērķiem ir sagatavot kopīgu vēstījumu 10. decembra tematiskās tikšanās pasākumam, kurš tiks veltīts EBD 20 gadiem. Ex-brīvprātīgo tikšanās dalībniekiem būs iespēja apmeklēt šo pasākumu un dalīties tajā ar savu pieredzi.

Ikgadējā tikšanās notiks vienu dienu ar nakšņošanu viesu namā, tāpēc svarīgi, lai tu varētu piedalīties visu dienu! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar programmas "Erasmus+" atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, savukārt ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz tev pašam/-ai. Transportu no Rāmavas muižas uz viesnīcu "Bellevue Park Hotel Riga", kur notiks tematiskā tikšanās, nodrošinās aģentūra.

Tikšanās dalībnieku skaits ierobežots, ikgadējā tikšanās reizē piedalīsies ne vairāk kā 30 dalībnieki. Ja šādā aģentūras organizētā ex-brīvprātīgo pasākumā jau iepriekš esi piedalījies, tad otrreiz šādu pasākumu apmeklēt vairs nevari.

Piesakies, aizpildot anketu elektroniski līdz 2016. gada 5. decembrim! http://ej.uz/uyvd

Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani: edgars.knohenfelds@jaunatne.gov.lv, 67358066