Iesniedz savus brīvprātīgā darba projektus konkursam!

Lai paspētu iesniegt savus brīvprātīgo darba projektus konkursam "Brīvprātīgais 2012", ir palikušas vēl 10 dienas! Izglītības un zinātnes ministrija aicina jauniešus vecumā no 13 – 25 gadiem sadarbībā ar savu pašvaldību, kādu nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru veikt brīvprātīgo darbu un piedalīties konkursā „Brīvprātīgais 2012”!

Un, iespējams, tieši Tu ar savu komandu iegūsi draugu lidojumu Aerodium gaisa tunelī Siguldā, izklaidi piedzīvojumu parkā „Meža kaķis” Siguldā vai Līvu Akvaparkā.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt jauniešu iesaistīšanos brīvprātīgo darba veikšanā.

Atgādinām, ka, lai piedalītos konkursā, jauniešiem jāizveido komanda no 6 – 10 cilvēkiem. Brīvprātīgo komandām jāveic jebkura veida brīvprātīgais darbs Latvijā.  Obligāts nosacījums dalībai konkursā ir, veicot brīvprātīgo darbu, sadarboties ar pašvaldību, valsts iestādi, jaunatnes iniciatīvu, interešu centriem vai kādu nevalstisku organizāciju, noskaidrojot to vajadzības un vēlmes un atbilstoši saskaņojot veicamo brīvprātīgo darbu.

Konkursa nolikums ir atrodams mājas lapā http://www.draugiem.lv/brivpratigodarbs/pages/22291 .

Par īpašiem nopelniem brīvprātīgā darba veicināšanā un atbalstīšanā tiks piešķirta arī balva „Brīvprātīgo balsts 2012”. Šīs nominācijas uzvarētāji tiks noteikti pēc brīvprātīgo darba komandu ieteikumiem. Balvu iegūs cilvēks, kas sniedzis visnozīmīgāko atbalstu kādai no konkursa komandām.

Pamudiniet jauniešus, palīdziet viņiem un, iespējams, šo balvu – planšetdatoru - saņemsiet tieši Jūs!
Informācijai par konkursu: Gunta Misāne, 29115356, 67213003, gunta@comperio.lv