Ieskaties Baltijas ceļa 25. gadadienas pasākumu kalendārā!

Šogad aprit 25 gadi, kopš Lietuvas, Latvijas un Igaunijas iedzīvotāji sadevās rokās, vienojot vairāk nekā miljons cilvēku ķēdē, kas visā pasaulē kļuvusi par simbolu centieniem pēc brīvības un neatkarības. 

Atceroties šo unikālo notikumu, ministrijas, pašvaldības, muzeji, bibliotēkas, skolas un citas organizācijas plāno daudz dažādu pasākumu Latvijā – koncertus, velomaratonus, izstādes, stāstu vakarus, filmu seansus, nodarbības u.c.

Ieskaties pasākumu kalendārā!

Augusts Septembris Oktobris Novembris Decembris 

Visvairāk pasākumu notiks augustā, taču arī pārējos mēnešos īpaši skolās un bibliotēkās iedzīvotāji varēs uzzināt ko jaunu vai dalīties atmiņās par Baltijas ceļa norisi un nozīmi Latvijas un pasaules vēsturē. Pasākumu organizētāji ir padomājuši par visām vecuma un interešu grupām. Aktīvie un sportiskie iedzīvotāji varēs piedalīties kādā no velomaratoniem, mūzikas mīļotāji - apmeklēt koncertus, zināt gribošie - piedalīties konferencēs vai aplūkot izstāžu eksponātus, skolēni - kopā ar skolotājiem pārrunāt Baltijas ceļa norisi, Baltijas ceļa dalībnieki - izstāstīt un saglabāt savu pieredzi nākamajām paaudzēm. Iesaisties!