Iesaisties, kļūsti par ES palīdzības brīvprātīgo, radi izmaiņas!

ES palīdzības brīvprātīgo iniciatīva pulcē brīvprātīgos un organizācijas no dažādām valstīm, lai tie strādātu kopā dažādos humānās palīdzības projektos visā pasaulē.

ES palīdzības brīvprātīgo programma piedāvā pilna laika brīvprātīgā darba iespēju humānās palīdzības projektā visā pasaulē laika posmā no 1 līdz 18 mēnešiem. Ja tev nav laika veikt brīvprātīgo darbu citā valstī, tiešsaistes brīvprātīgā darba iespējas, sniedz elastīgumu humānās palīdzības projektu atbalstā, neatkarīgi no tā kur tu atrodies, ļaujot palīdzēt iespēju robežās.

Ja tu vēlies kļūt par ES palīdzības brīvprātīgo, tev jābūt ES pilsonim vai jebkuras ES dalībvalsts ilgtermiņa rezidentam, kā arī jābūt vismaz 18 gadus vecam. Tiešsaistes brīvprātīgo darbu varēs veikt visu nacionalitāšu brīvprātīgie.

ES palīdzības brīvprātīgajiem, kas tiks piesaistīti humānās palīdzības projektiem, tiks nodrošinātas apmācības, dzīves vieta un tiks segti ceļa izdevumi, kā arī viņiem būs iespēja saņemt papildus apmācības Eiropas humānās palīdzības organizācijā pirms došanās brīvprātīgajā darbā.

Lasi vairāk šeit.

Visas ES palīdzības brīvprātīgo vakances.