Ielūgums uz semināru "Eiro ieviešana Latvijā"

Ceturtdien, 24. janvārī Finanšu ministrija ielūdz jaunatnes organizācijas uz semināru par eiro ieviešanu Latvijā, ar mērķi informēt gan par eiro ieviešanas ekonomiskajiem aspektiem un ieguvumiem tautsaimniecībai, gan par Latvijas gatavību izpildīt Māstrihtas kritērijus, gan par eiro ieviešanas praktisko norisi un plānotajām komunikācijas aktivitātēm.

Semināra informatīvajā daļā semināra dalībniekus informēs FM un Latvijas Bankas pārstāvji, bet jautājumu un atbilžu daļā būs iespēja gūt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem par nevalstisko organizācijām aktuālajiem eiro ieviešanas jautājumiem.

Semināra programma:
10.00 Reģistrēšanās
10.30 Semināra atklāšana – FM Eiro projekta vadītāja Dace Kalsone
10.45 Latvijas atbilstība Māstrihtas kritērijiem – FM Fiskālās politikas departamenta direktora vietnieks – nodaļas vadītājs Gints Trupovnieks
11.15 Eiro ieviešanas ieguvumi Latvijas valstij
11.45 Eiro ieviešanas praktiskie aspekti – FM Eiro projekta vadītāja Dace Kalsone
12.15 Jautājumi un atbildes

Seminārs notiks Valsts ieņēmumu dienesta Lielajā zālē, Smilšu ielā 1, 2.st., Rīgā.
Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt savu dalību līdz š.g. 23. janvārim, sūtot kontaktinformāciju, vārdu un uzvārdu (caurlaides pieteikšanai) Sanitai Kacubai (tālr. 67095502, e-pasts sanita.kacuba@fm.gov.lv). Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

www.eiro.lv