Gadskārtējā konference par inovācijām darbā ar jauniešiem

Rīgas jauniešu centrā „Kaņieris”, Kaņiera ielā 15, šā gada 29.aprīlī, plkst. 10.00-15.00 norisināsies 2012.gadā aizsāktā tradīcija -  konference par inovācijām darbā ar jauniešiem. 2014.gada tēma ir „Fiziskās aktivitātes kā instruments darbā ar jauniešiem”. Veiksmīgas pieredzes stāstus kopīgi izzināsim ar Dinu Vīksnu, Pēteri Urtānu, Sandu Brūnu, Kasparu Zlidni un Jāni Vītolu. Noslēguma daļā apmeklētāji aicināti piedalīties līdzsvara, frīsbija un dejas meistarklasēs.

Iepriekšējo konferenču tēmas bija interneta rīku un pilsētvides izmantošana darbā ar jauniešiem. Šī gada aktualitāte ir fiziskās aktivitātes, lai bagātinātu jauniešu aktivitātes skolā, nometnēs, sporta pasākumos, jauniešu centros, apmaiņas pasākumos un jaunatnes organizāciju darbā.

Konferenci uzsāks smadzeņu autotreniņu pārzinātājs Pēteris Urtāns RigaBrain saimnieks, kurš  skaidros fizisko aktivitāšu un smadzeņu darbības mijiedarbību.

Turpinājumā Dina Vīksna, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece stāstīs par Sportu Rīgas pašvaldībā un starptautiskajā dimensijā.

Jānis Vītols Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” ģenerators pievērsīs uzmanību komandas sporta aktivitāšu jaunradei. Sanda Brūna Ghetto Family menedžere dalīsies pieredzē, kā ielu sporta kultūra iesaista jauniešus. Kaspars Zlidnis, ielu vingrošanas un crossfit aizsācējs Latvijā, runās par fizisko aktivitāšu ietekmi jaunieša attīstībā, kā arī aicinās uz kopīgu kustināšanos.

Īpaši aicināti jauniešu līderi, jaunatnes darbinieki un jaunatnes lietu speciālisti no visas Latvijas. Dalība konferencē ir bez maksas.

Kaņiera sirds Roberta Egle atzīst, ka: ”Šī ir vieta un laiks, kurā Latvijas jaunatnes darbinieki var satikties, apmainīties pieredzēm un uzzināt jaunas idejas. Prieks, ja konferences dalībnieki gūs iedvesmu izmantot vairāk fiziskās aktivitātes kā instrumentu darbā ar jauniešiem”.

Reģistrācija konferencei: http://ej.uz/Konference29aprili 

Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību. Jauniešu centra uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. "Kaņiera" motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai. 2013.gadā RJC "Kaņieris" ir notikuši 199 pasākumi, ko apmeklējuši 2533 jaunieši. www.kopnica.lv