Fotoizstādes „The mind of sight” atklāšana!

30. augustā plkst. 17.00 kinoteātrī „Renesanse” (Vienības ielā 30, Daugavpilī) notiks jauniešu fotoizstādes „The mind of sight” („Dažādi skatījumi. Viens objekts. Daugavpils”) atklāšana. Izstādē ir apkopotas 40 jauniešu fotogrāfijas, kas tapušas jauniešu apmaiņas projekta „Fotomoment” laikā, ko ar programmas „Jaunatne darbībā” atbalstu realizēja Daugavpils vācu biedrība „Erfolg” un integrācijas veicināšanas centrs Vācijā „Kulturbunker Bruckhausen”.

Foto autori – dažāda vecuma jaunieši  no Vācijas un Latvijas, savās fotogrāfijās vēlas parādīt savu individuālo redzējumi par Daugavpils ikdienas dzīvi. Tādā veidā izveidojot daudzpusīgu skatījumu fotogrāfijās ar aicinājumu pievērst uzmanību lietām un notikumiem, kas ir mums apkārt, aizdomāties par to ietekmi uz mūsu domāšanu, dzīves uztveri. Fotoizstādes otru daļu veido dabas fotogrāfijas. Dabas ainavas un tuvplāna foto aicina saskatīt, novērtēt un saudzēt vienu no lielākajā Latvijas bagātībām – tās neskarto dabu.

Daugavpils vācu biedrība „Erfolg” jau iepriekš ir rīkojusi ar fotografēšanu saistītus pasākumus, projektus, konkursus ar mērķi popularizēt Daugavpili kā jaunietim interesantu, multikulturālu pilsētu, ar fotogrāfiju palīdzību izceļot pilsētas interesantākās, skaistākās vietas. Arī nākotnē ir plānoti citi ar foto saistīti pasākumi. Fotoizstāde „The mind of sight” būs skatāma līdz oktobrim.