Floristikas pulciņu dalībnieku konkurss “RUDENS BALLĪTE”

2013. gada 13., 14.un 15.septembrī Jelgavas pilī norisināsies atklātais floristu konkurss, ko rīko Latvijas Floristu apvienība. Kopējā konkursa tēma ir „Rudens.Ziedi.Baroks”, bet bērnu floristikas pulciņu dalībnieku konkursa tēma ir „Rudens ballīte”. Pieteikšanās līdz 09.septembrim.

Konkursa mērķis ir veicināt floristikas atpazīstamību un ziedu kultūru Latvijā, veikt izglītojošu procesu par baroku kā mākslas stilu,pārbaudīt Latvijas floristu spēju strādāt vēsturiskajā stilā, kas atbilst konkursa vietai,kā arī piedāvāt skatītājiem un visiem floristikas interesentiem padarīt krāšņāku savu ikdienu, apskatot konkursa darbu  izstādes, kas tapušas no Latvijas rudenī pieejamām dabas veltēm un ziediem.

Pulciņa skolotāji piesaka audzēkņu dalību līdz 2013. gada 9. septembrim pa e- pastu gaiva.m[at]inbox.lv vai zvanot pa tālruni 26158869 un sniedzot šādu informāciju:
* dalībnieka vārds, uzvārds, konkursa grupa, skola, studija vai iestāde, skolotāja vārds, uzvārds;
* jāpiesakās savlaicīgi, jo dalībnieku skaits konkursā ir ierobežots.

Bērnu konkurss noritēs 3 vecuma grupās – 2.-5.klase, 6.-9.klase un 10.-12.klase. Katrā no vecuma grupām piedalīsies desmit dalībnieki. Dalībniekiem būs jāveido divi darbi: 1.mājas darbs – apsveikuma pušķis par tēmu “Rudens ballīte” un 2.darbs - pārsteiguma darbs, kuru dalībnieki veido uz vietas no organizatoru iedotajiem materiāliem un par kuru dalībnieki iepriekš netiek informēti. Viņiem konkursa dienā tiek iedoti vienādi materiāli, no kuriem jaizveido konkrēts darbs. Šī konkursa daļa ir visaizraujošākā ne tikai pašiem dalībniekiem, bet arī žūrijai un skatītājiem, jo katram bērnam un jaunietim ir iespēja demonstrēt savu radošumu un spējas situācijā, kas ir jauna un nezināma pilnīgi visiem dalībniekiem. Konkursam pieteikušies bērni un jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām, kurās viņi aktīvi darbojas floristikas un citos radošos pulciņos.

Gaiva Mičule,
bērnu konkursa organizatore,
floristikas darbnīca Ziedulaiva,
www.ziedulaiva.lv
Tālr.26514519
LF A valdes padomes locekle.

Konkursa nolikums