Festivālā Positivus uzzini par jauniešu izglītības un nodarbinātības iespējām „Jaunatne kustībā” @ Positivus

Nepalaid garām iespēju no 19. līdz 21. jūlijam mūzikas festivālā „Positivus”, kas norisināsies Salacgrīvā, apmeklēt Eiropas Savienības iniciatīvas “Jaunatne kustībā” telti, kuras mērķis ir uzlabot jauniešu zināšanas un pieredzi, un veicināt nodarbinātības līmeni. Tas būs aizraujošs pasākums trīs dienu garumā!

Festivāla norises vietā iniciatīvas „Jaunatne kustībā” telts piedāvās iespēju uzzināt aktuālāko par izglītības un nodarbinātības iespējām Eiropas Savienībā. Iniciatīvas „Jaunatne kustībā” komanda sniegs informāciju un konsultācijas par plašu Eiropas Savienības programmu spektru. Būs radošās darbnīcas, teātra izrādes, diskusijas un daudzi citi interaktīvi pasākumi, kas nodrošinās Jums visu, ko vēlaties uzzināt par Eiropas Savienības valstu pieredzi. „Positivus” festivāls, kas šogad jau septīto reizi notiks Salacgrīvā, ir lielākais un nozīmīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā.

Apmeklējiet iniciatīvas „Jaunatne kustībā” telti 2013. gada 19. – 21. jūlijā Salacgrīvā, Latvijā!

Noderīga informācija
Lai iegūtu plašāku informāciju par iniciatīvu „Jaunatne kustībā”, lūdzam apmeklēt interneta vietni http://ec.europa.eu/youthonthemove/ vai sazināties ar Juliane Walter, juliane.walter@icwe.net.


Informācija preses pārstāvjiem latviešu un angļu valodā:
Gita Želve
gita.zelve@icwe.net
Tel.: +371 26184389