Faces2Hearts blogošana: 5 mēneši, 4 autori, 3 kontinenti

Vai tev patīk ceļot pa aizraujošām pasaules vietām? Vai tu vēlētos satikt interesantus cilvēkus un dalīties savos stāstos? Esi viens no četriem blogu autoriem, kas ar savu radošo darbību ceļos pie cilvēku sirdīm.

Faces2Hearts izvēlēsies 4 jauniešus no četriem pasaules reģioniem (Āfrika, Āzija – Klusā okeāna reģions, Eiropa un Latīņamerika), lai uzsāktu 5 mēnešu ceļošanu pa 3 pasaules kontinentiem. Konkursa uzvarētāji apmeklēs daudz ES finansētu attīstības projektu Āfrikā, Āzijā, Klusā okeāna reģionā vai Latīņamerikā un rakstīs par savu pieredzi un iespaidiem.

Lai piedalītos konkursā, tev jābūt 21 līdz 31 gadus vecam, ar lielu pieredzi multimediju lietošanā (fotogrāfija, video, sociālie tīkli, rakstīšana), kā arī jābūt gatavam, ka ceļošanas tūre uzsāksies 2018. gada 1. pusē. Valodu prasības (angļu, franču un spāņu), atkarībā no reģiona.

Lai pieteiktos dalībai konkursā, oficiālajā tīmekļa vietnē jāaizpilda veidlapa, kā arī jāiesniedz īss video (ne vairāk kā 60 sekundes) angļu valodā, kurā atklāj kāda cilvēka stāstu, kas aizkustinājis tavu sirdi, kā arī kas parāda, ka esi labākais šī konkursa uzvarētājs.
4 uzvarētāji saņems iespēju iziet apmācības Briselē, kā arī audiovizuālo aprīkojumu, kuru varēs paturēt sev pēc projekta beigām.

2018. gada pirmajā pusē konkursa uzvarētāji dosies uz 6 līdz 8 valstīm savā reģionā (izņemot blogerus no Eiropas, viņi ceļos uz Austrumiem un Dienvidāfriku). Blogeri dokumentēs savus ceļojumu piedzīvojumus, gan rakstot blogus, gan fotografējot, gan veidojot video un ierakstus sociālajos tīklos.

Pieteikšanās konkursam līdz 2017. gada 31. oktobrim.