EuroMed Žurnālistu balva

 Arī Latvijas žurnālisti un fotogrāfi aicināti līdz 2017. gada 27. septembrim pieteikties EuroMed Žurnālistu balvai 2017.

Balva tiks piešķirta žurnālistikas materiāliem, kas saistīti ar starpkultūru problēmām starp Vidusjūras reģiona valstu sabiedrībām (dažādība, tolerance, izpausmes brīvība, cīņa ar ksenofobiju, ekstrēmismu un terorismu). Īpaša uzmanība tiks pievērsta darbiem par starpkultūru pilsētām un migrāciju, kā jau tika izziņots Annas Lindes fonda MED forumā.

Papildus, ņemot vērā, ka pieteikšanās šai balvai izsludināta jau 10. reizi, tiks pasniegta speciālā Alumni balva, darbam, kuru radījis Žurnālistu balvas alumni, lai popularizētu starpkultūru dialogu.

Žūrijas komisijā piedalīsies ievērības cienīgi mediju profesionāļi un intelektuāļi, kas izvēlēsies uzvarētāju, kurš saņems balvu apbalvošanas ceremonijā Eiropas Parlamentā (Briselē) šī gada beigās.

Balvai var pieteikties žurnālisti un fotogrāfi no preses izdevumiem, televīzijas, radio un tiešsaistes medijiem, kas ir pilsoņi kādā no 42 Vidusjūras reģiona valstīm. Pieteikties iespējams šeit.