Eurodesk aicina uz Jauniešu festivālu Madonā

12. augustā visi jaunieši, jaunatnes jomai pietuvinātie un vienkārši sirdī jaunie aicināti uz Jauniešu festivālu Madonā “Paspēt 12 stundās”, kur no plkst.12:00 līdz 20:00 darbosies arī Eurodesk aktivitāšu telts.

Eurodesk teltī visas dienas garumā notiks sarunas, stāsti, darbnīcas par un ap jauniešu mobilitātes iespējām Eiropā un programmām Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpuss, kā arī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras piedāvātajām neformālās izglītības iespējām.

Jauniešu festivālu par godu Starptautiskajai Jaunatnes dienai organizē Madonas novads, kas 2018. gadā nes Jauniešu galvaspilsētas karogu. Pasākumā tiks paziņota arī tā pilsēta vai novads, kas Jauniešu galvaspilsētas titulu pārņems 2019. gadā.

Eurodesk aktivitāšu telts (festivāla teritorijas zonā "Zinību mauriņš")

Programma
12:15 - 13:15 Eurodesk brančs: jauniešu mobilitātes iespējas Eiropā
13:30 - 14:00 Erasmus+ Jauniešu apmaiņas: pieredzes stāsti
15:00 - 16:00 Brīvprātīgā darba iespējas Eiropā
16:15 - 17:30 Praktiskā darbnīca "Solidaritātes projekti: radi un realizē savu ideju!"
19:00 - 20:00 Erudīcijas spēle komandām "Prāta laboratorija: Tepat, Eiropā" (komandas bez vecuma ierobežojuma līdz četriem cilvēkiem katrā)

Apmeklē kādu no Eurodesk pasākumiem (bez iepriekšējas pieteikšanās), tiecies ar Eurodesk pārstāvjiem, tostarp arī mūsu reģionālajiem koordinatoriem Baltijas Reģionālais fonds un Jēkabpils NVO resursu centrs, vai vienkārši atvelc elpu Eurodesk atpūtas zonā!

Pasākuma programma
Informācija par pasākumu sociālajā tīklā Facebook

Papildu informācija:
Arita Zvejniece
Eurodesk nacionālā koordinatore
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Tālr.: 67251180
arita.zvejniece[at]jaunatne.gov.lv