Esi viens no 23%! Apmācības par sociāliem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai

Vai zināji, ka 79% Eiropas iedzīvotāju, kuriem ir pieeja datoram, izmanto sociālos medijus. Kā liecina pētījumi, 23% eiropiešu iesaistās sociālajos medijos kā radītāji, t.i. izveido emuāru vai savu mājas lapu, augšupielādē video, audio un mūziku, ko paši ir radījuši, vai raksta stāstus, kurus pēc tam publicē. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina arī tevi būt vienam no 23%! Piesakies apmācībām par sociāliem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai - ja esi jaunietis vai ja strādā ar jauniešiem. Apmācības  notiks no 4. līdz 7. aprīlim Zemgales un Rīgas reģionā. Pieteikšanās: līdz 27. martam!

Apmācību mērķis:  Veicināt  dalībnieku izpratni par aktīvu līdzdalību, uzlabot dalībnieku prasmes  un zināšanas par sociālo mediju izmantošanu  aktīvas līdzdalības veicināšanai.

Dalībnieku profils:
-    Jaunieši vecumā no 16 gadiem;
-    Visi tie, kas strādā ar jauniešiem bez vecuma ierobežojuma;
-    Dalībniekiem ir motivācija iesaistīties un iesaistīt arī citus jauniešus kādas problēmas vai situācijas risināšanā vietējā sabiedrībā;
-    Dalībniekiem ir pamatzināšanas par sociālajiem tīkliem.

Apmācībās aicināti piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki no vienas organizācijas.

Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Dalībniekiem jāsedz ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu. Dalībniekiem ir jāpiedalās visu apmācību laiku.

Lai pieteiktos dalībai apmācībās:
-    Zemgales reģionā, aizpildītu pieteikuma anketu nosūti uz e-pasta adresi - info@mczinatne.lv, tālrunis jautājumiem – 27820138;
-    Rīgas reģionā, aizpildītu pieteikuma anketu nosūti uz e-pasta adresi evita.fridrihsone@redcross.lv vai youth@redcross.lv, tālrunis jautājumiem – 26430961.

Pieteikumus gaidīsim līdz 2013. gada 27. martam!

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Latvijas Tautas skolas mācību centrs „Zinātne”” un  biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatni”.

Uzmanību!! Vietu skaits ir ierobežots. Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi.

P.S. Apmācības par sociāliem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai notiks arī Kurzemes, Vidzemes un Latgales reģionā, sekojiet līdzi informācijai tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv.