"Esi viens no 23%” - apmācības par sociālajiem medijiem aktīvai līdzdalībai

Vai zināji, ka 79% Eiropas iedzīvotāju, kuriem ir pieeja datoram, izmanto sociālos medijus? Kā liecina pētījumi, 23% eiropiešu iesaistās sociālajos medijos kā radītāji, t.i. izveido emuāru vai savu mājaslapu, augšupielādē video, audio un mūziku, ko paši ir radījuši, vai raksta stāstus, kurus pēc tam publicē. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina arī  tevi būt vienam no 23%! Piesakies apmācībām "Esi viens no 23%” - par sociāliem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai. Pieteikšanās: līdz 10. aprīlim!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Latvijas Tautas skolas mācību centrs „Zinātne”” aicina pieteikties jauniešus un visus tos, kuri strādā ar jauniešiem, apmācībām par sociāliem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai, kas notiks no 18. līdz 21. aprīlim Kurzemes reģionā, viesu namā „Ventas krasti”.

Apmācību mērķis:  Veicināt  dalībnieku izpratni par aktīvu līdzdalību, uzlabot dalībnieku prasmes  un zināšanas par sociālo mediju izmantošanu  aktīvas līdzdalības veicināšanai.

Dalībnieku profils:
-    Jaunieši vecumā no 16 gadiem.
-    Visi tie, kas strādā ar jauniešiem bez vecuma ierobežojuma.
-    Dalībniekiem ir motivācija iesaistīties un iesaistīt arī citus jauniešus kādas problēmas vai situācijas risināšanā vietējā sabiedrībā.
-    Dalībniekiem ir pamatzināšanas par sociālajiem tīkliem.

Apmācībās aicināti piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki no vienas organizācijas.

Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Dalībniekiem jāsedz ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu. Dalībniekiem ir jāpiedalās visu apmācību laiku.

Lai pieteiktos dalībai apmācībās, aizpildītu pieteikuma anketu nosūti uz e-pasta adresi - info@mczinatne.lv, tālrunis jautājumiem – 27820138.

Pieteikumus gaidīsim līdz 2013. gada 10. aprīlim.

Uzmanību!! Vietu skaits ir ierobežots. Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi.

P.S. Apmācības par sociāliem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai notiks arī Vidzemes un Latgales reģionā, sekojiet līdzi informācijai mājas lapā www.jaunatne.gov.lv.