Esi piedalījies ES programmas „Jaunatne darbībā” projektā? Dalies pieredzē 350 rakstu zīmēs!

Vai tu piedalījies kādā ES programmas „Jaunatne darbībā” projektā? Apmeklēji apmācības un ieguvi interesantas atziņas, piemēram, kā strādāt ar jauniešiem, vai iepazini jaunas neformālās izglītības metodes? Programma „Jaunatne darbībā” šogad noslēdzas, taču mums ir svarīgi zināt, kādu pieredzi tu ieguvi – ko jaunu uzzināji, attīstīji vai iemācījies. Izstāsti to mums un citiem jauniešiem! Sūti savu stāstu līdz 10. novembrim.

Savu stāstu var iesūtīt ikviens jaunietis, jaunatnes darbinieks, pedagogs, sociālais pedagogs vai cits darbā ar jaunieti iesaistītais, kas piedalījies ES programmas „Jaunatne darbībā” projektos vai apmācībās no 2007. līdz 2013. gadam.

Kas jādara?
1. Jāaizpilda anketa, aprakstot savu pieredzi 350 rakstu zīmēs (ieskaitot atstarpes).
2. Jāatrod savā projekta vai apmācību fotogrāfiju arhīvā kāda lieliska fotogrāfija, kura atspoguļo tevis teikto.
Aizpildītu pieteikuma anketu, izdrukā un paraksti, nofotografē vai ieskenē (krāsainu un skaidri salasāmu) un kopā ar fotogrāfiju atsūti uz e-pastu marita.kroica[at]jaunatne.gov.lv līdz 2013. gada 10. novembrim. Visi, kas būs iesūtījuši citātus, saņems piemiņas balviņu ar programmas logo.

Citāti un fotogrāfija var tikt izmantoti kā pieredzes stāsti aģentūras mājaslapā, publikācijās un pasākumos. Pieredzes stāsta piemērs:

Iesaistoties programmā „Jaunatne darbībā”, esmu ieguvis brīvību, radošumu un pašizaugsmi. Esmu guvis iespēju satikt cilvēkus no dažādām kultūrām, piedaloties EBD un apmaiņas projektos. Apmaiņas projektus esmu organizējis arī pats, esmu iemācījies pieņemt dažādas lietas, kā arī ieguvis daudz draugu!” Mārtiņš, 28 gadi.

Par īpašiem izmantošanas noteikumiem sazināsimies ar autoru.

Kontaktinformācija:
Marita Kroiča
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Komunikāciju daļas vadītāja
E pasts: marita.kroica[at]jaunatne.gov.lv
Tālr. +371 67356257