ES māja E-prasmju nedēļā aicina apmeklēt Eiropas karjeras dienu

Kā pareizi tiešsaistē sagatavot Europass dzīvesgājuma aprakstu un uzrakstīt kvalitatīvu motivācijas vēstuli? Kā internetā meklēt darba piedāvājumus? Kas ir un ko piedāvā Eiropas darba mobilitātes portāls EURES? – šie ir tikai daži jautājumi, ar kuriem ik dienu saskaras darba meklētāji. Lai rastu atbildes, ikviens interesents ir aicināts piedalīties EIROPAS KARJERAS DIENĀ, kas ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, notiks 24. martā no 14:00 – 18:00.

Galvenie jautājumi, uz kuriem būs iespēja saņemt atbildes Eiropas Karjeras dienā, ir:
-Kā pareizi tiešsaistē sagatavot Europass dzīvesgājuma aprakstu – kā skaidrā un viegli saprotamā formā uzrādīt un apliecināt gūtās zināšanas, prasmes, iemaņas un darba pieredzi darba devējiem gan Latvijā, gan citviet Eiropā?
- Kas jāņem vērā, dodoties uz darba interviju?
-Kādus informatīvos resursus darba meklēšanā un karjeras izvēlē piedāvā Nodarbinātības valsts aģentūra?
-Darbs ārzemēs: ko piedāvā Eiropas darba mobilitātes portāls EURES?
-Izglītība Latvijā un Eiropā – kādas ir iespējas un nosacījumi?
-Kā pieteikties Eiropas brīvprātīgajam darbam?
-Kādas prakses un karjeras iespējas piedāvā Eiropas Parlaments un Eiropas Komisija?

Pasākumā piedalīsies un uz klātesošo jautājumiem labprāt atbildēs Nacionālā Europass centra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja speciālisti un eksperti.

Pasākums tiek organizēts E-prasmju nedēļas un tematiskā mēneša ietvaros – martā ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta nodarbinātības, sociālās iekļaušanās un e-prasmju veicināšanas jautājumiem. 

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja[at]esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445. 

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

 

Papildu informācija: 
Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone[at]esmaja.lv.