ES mājā diskutēs par praktikantiem un prakses devējiem svarīgām tēmām

ES mājā 19.martā pulksten 13:00 notiks diskusija „Praktikants un prakses devējs: ko sagaida abas puses?”, kuras mērķis ir veicināt diskusiju par praksi kā izaugsmes iespēju gan studentiem, gan uzņēmumiem.

Diskusijas laikā uzmanība tiks pievērsta jautājumiem par prakses iespējām privātuzņēmumos, valsts institūcijās un nevalstiskajās organizācijās – kopīgo un atšķirīgo, apmaksāto un neapmaksāto praksi un stipendijām, prakses nodokļiem, biežākajām problēmām, kas rodas starp praktikantiem un prakses devējiem u.c.

Diskusijā piedalīsies un potenciālos prakses devējus pārstāvēs speciālisti no Nordea bankas, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Beļģijas ekonomikas pārstāvniecības. Savukārt studentu viedokli paudīs pārstāvji no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes un Rīgas Stradiņa universitātes studentu organizācijām, kā arī Eiropas Parlamenta Informācijas biroja un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā praktikanti.

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445. Diskusiju būs iespēja skatīties arī tiešraidē www.esmaja.lv.
Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – martā ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta nodarbinātības un sociālās iekļaušanās jautājumiem.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:
Juta Šteinerte
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja
t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.