ES māja aicina uzzināt par karjeras iespējām Eiropas Savienības institūcijās

ES māja piektdien, 27.septembrī, pulksten 14:00 aicina apmeklēt Eiropas Ārējās darbības dienesta (EEAS) pārstāvja Ulda Šalajeva lekciju par karjeras iespējām ES institūcijās.

* Kādas karjeras iespējas piedāvā ES institūcijas?
* Kur meklēt informāciju?
* Kādas prasmes nepieciešamas?
* Kā atrast sev vispiemērotāko darba piedāvājumu?
* Kādi ES [EPSO] testi jānokārto darbam ES institūcijās?
* Ar ko atšķiras darba intervijas ES institūcijās ar darba intervijām starptautiskajās organizācijās?

Šie ir tikai daži jautājumi, uz kuriem atbildes sniegs Uldis Šalajevs, Eiropas Ārējās darbības dienesta (angliski: European External Action Service, EEAS) darbinieks. Lekcijā aicināts piedalīties ikviens interesents.

U.Šalajevs sācis strādāt Eiropas Savienības institūcijās Briselē kā stažieris Eiropas Parlamentā (8 mēn., 2009. un 2010.g.), vēlāk – Eiropas Komisijā, un kopš 2011.gada oktobra – Eiropas Ārējās darbības dienestā, kur ieņem Eiropas un Centrālās Āzijas rīkotājdirektora palīga amatu.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja[at]esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – septembrī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta jauniešu nodarbinātības jautājumiem.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte[at]esmaja.lv.