ES māja aicina uz semināru jauniešiem „Pieņem izaicinājumu!”

18.martā plkst.14:00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā notiks seminārs jauniešiem par pārrobežu mobilitāti „Pieņem izaicinājumu!”.

Tev ir ideja doties uz ārvalstīm mācību, jauniešu apmaiņas vai brīvprātīgā darba projektā? Ir ideja, bet trūkst atbalsta un iedvesmas? 

Seminārā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Valsts izglītības attīstības aģentūras eksperti aicinās pieņemt izaicinājumu un stāstīs, kādas iespējas piedāvā jaunā „Erasmus+” programma. 

Turpinājumā jauniešiem būs iespēja uzzināt par tiešsaistes uzdevumu komplektu, kas ļauj pārliecināties, vai ir īstais brīdis doties pasaulē un vai jaunietim ir nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai ārzemēs pavadītais laiks būtu atbilstošs gaidām un nestu vēlamo pieredzi.

Pasākuma noslēgumā savā pieredzē dalīsies biedrības „JASMA” projektu koordinators Aleksandrs Oļeiņikovs, kurš pieņēma izaicinājumu un mainīja savu dzīvi, 2009.gadā dodoties Eiropas Brīvprātīgā darba projektā uz Baltkrieviju.

Aicinām interesentus pieteikties semināram jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja[at]esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445. 

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas. 

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – martā ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta nodarbinātības, sociālās iekļaušanās un e-prasmju veicināšanas jautājumiem. 

Papildu informācija: 
Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone[at]esmaja.lv.