Eko-velo orientēšanās

Lai veiksmīgi iesāktu šo pavasari un ievingrinātu kājas jaunajai velo sezonai, homo ecos:  aicina uz „Eko-velo orientēšanos”! Pasākuma laikā iepazīsimies ar dažādiem eko veikaliem, eko virtuvēm, dažādiem atkritumu nodošanas un pārstrādes punktiem, kā arī ar labdarības organizācijām. Turklāt diena tiks pavadīta aktīvā, pozitīvā un videi draudzīgā veidā.

KAD un KUR?

Sestdien, 12.aprīlī no plkst. 11.00. Satikšanās vieta Kronvalda parkā (sīkāka informācija tiks nosūtīta individuāli dalībniekiem).

KAS NOTIKS?

•Velo orientēšanās 2-3 stundu garumā, iepazīstot „zaļās” Rīgas vietas.
Dažādu atraktīvu uzdevumu veikšana.
Ideālu velo novietņu meklējumi.
Kopīga piknikošana.

KAS NEPIECIEŠAMS?

•Velosipēds (ja tev nav sava velosipēda, bet apsver domu par tā iegādi, piedāvājam pasākuma dienā izīrēt velosipēdu ar dalībnieka atlaidi SIA Gandrs veikalā)*.
Radošs, atraktīvs noskaņojums.
Laikapstākļiem piemērots apģērbs.

PIESAKIES!

Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots (pieteikšanās līdz 10.04.2014. 15.00), tāpēc pasteidzies un piesakies aizpildot ANKETU. http://ejuz.lv/4fa96.
*Par velosipēda nepieciešamību lūdzam norādīt anketas beigās.

 “Eko-velo orientēšanās” ir projekta “Eko turbulence 2″ lekciju, radošo darbnīcu un ekspedīciju sērijas  pasākums. Projektā paredzēti vairāki lekciju vakari, radošās darbnīcas, lai veidotu eko kosmētiku, runātu par ūdens nozīmi kā arī citi pasākumi.

 

Santa Krastiņa
Biedrība "homo ecos:"
Ernestīnes iela 12, Rīga, LV-1046
+371 26326333
santa.krastina[at]homoecos.lv

Seko mums:
www.homoecos.lv
facebook/homoecos
twitter.com/homoecos
draugiem.lv/homoecos