"Eko turbulence 2" meklē dalībniekus!

Tev ir vēlme darboties vides jomā un reizē kļūt par pasākumu organizatoru? Tev IR iespēja savu enerģiju un laiku veltīt tam, lai Latvija kļūtu par zaļāko valsti pasaulē. “EKO TURBULENCE 2” meklē tieši tevi! Piedalies neformālās izglītības projektā – apmācībā par vides aktīvismu un izglītību un uzzini, kas ir eko dizains, kādas brīnišķīgas dabas bagātības un vietas atrodamas Latvijā un kā taupīt resursus, kā arī kļūt par vienu no vides izglītotājiem un ar savu aktīvismu un pārliecību aizraut citus. Pieteikšanās: līdz 05. oktobrim!

KAD?
No oktobra līdz martam.
 - 2 dienu apmācība - no 12. līdz 13. oktobrim vai no 26. līdz 27. oktobrim;
 - dažādas projekta īstermiņa aktivitātes – rudenī un pavasarī;
 - noslēguma pasākums – pavasarī.

KAS NOTIKS?
- 2 dienu apmācība, kurā radošos un interesantos veidos varēsiet iemācīties un uzzināt jaunas lietas par dažādiem vides aspektiem, ilgtspējas attīstību un eko dizainu, resursu lietderīgu izmantošanu, kā arī apgūt dažādas ar vides aktīvismu (pasākumu veidošana, informācijas izplatīšana, sociālo mediju izmantošana u.c.) saistītas prasmes un iemaņas.
 - 4 dažādu jomu (lekciju un kino vakaru, radošo darbnīcu un izbraukuma pasākumu, “Kafija ar politiķiem”) pasākumu līdzorganizēšana un apmācībā gūto prasmju pielietošana un ideju īstenošana; šajā posmā, ņemot vērā dalībnieku vēlmes un vajadzības, tiks iesaistīti arī vides jomas profesionāļi, kas dalīsies savā pieredzē;
 - noslēguma pasākums.

KAS VAR PIEDALĪTIES?
Šim projektam mēs meklējam jauniešus vecumā no 17 līdz 25 gadiem, kuriem interesē vides temati, un kuri gribētu iemācīties paši īstenot aktīvus, radošus un interesantus vides izglītības pasākumus!

KĀ PIETEIKTIES?
Aizpildot pieteikuma anketu (LV) (RU) un līdz 05. oktobrim sūtot uz e-pastu Santa@homoecos.lv

Sīkāku informāciju par projektu meklē www.homoecos.lv!

Projektu “Eko turbulence 2” īsteno biedrība “homo ecos:”. Pasākumu atbalsta ES neformālās izglītības programma “Jaunatne darbībā”.

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā un publikācijā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.