Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas notikums Rīgas Fotomēnesis 2014 izsludina augusta iRIGA tēmu

Turpinās akcija iRIGA, kuras ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām, septītā tēma – Pilsēta kustībā. Fotogrāfijās mēģiniet atklāt to neparasto un aizraujošo, kas raksturo pārvietošanos mūsu galvaspilsētā! Sabiedriskais transports, divriteņi, automašīnas, motocikli, laivas vai tikpat labi somiņas, kurās nēsā kaķus un klēpjsunīšus – Rīgu raksturo dažādi pārvietošanās līdzekļi un metodes. Un, protams, neaizmirstiet par gājējiem un to iemīļotajām takām dažādos Rīgas rajonos.

iRIGA tēmas tiek izziņotas masu medijos reizi mēnesī un akcijas rīkotāji dalībnieku iesūtītos foto gaidīs visa mēneša garumā. Bildes var uzņemt gan ar profesionālu tehniku, gan mobilo tālruni. Fotogrāfiju par augusta tēmu var pieteikt konkursam pavisam vienkārši – līdz 31. augustam pievienojot to šim notikumam speciāli radītajai Flickr grupai http://www.flickr.com/groups/iriga-7.

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā un attēlu jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotogrāfijām. Vairāk informācijas par iRIGA: http://www.rigaphotomonth.com/lv/iRIGA

Labākie darbi tiks iekļauti Rīgas Fotomēnesis 2014 izstādē iRIGA, kura norisināsies 2014. gada maijā Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

Rīgas Fotomēnesis 2014 rīko biedrība Rīgas fotomēnesis - fotogrāfs un FK redaktors Arnis Balčus, māksliniece un kuratore Inga Brūvere, mākslas zinātniece Aiga Dzalbe un diplomāts un fotogrāfs Imants Gross sadarbībā ar nodibinājumu Rīga 2014. Tas būs pirmais vērienīgais fotogrāfijas festivāls galvaspilsētā, kas notiks 2014. gada maija mēnesī dažādās vietās Rīgas pilsētā, kura laikā norisināsies izstādes, semināri, lekcijas un citas aktivitātes.

Arnis Balčus
Projekta iRiga koordinators
Telefons: 2672 8549
arnis.balcus@rigaphotomonth.com