Eiropas Jaunatnes pasākums 2018: reģistrējies, sākot no 10. oktobra

2018. gada 1. jūnijā notiks gada lielākais jauniešu pasākums Eiropā, kurš pulcēs kopā ap 8000 jauniešu. Jaunieši diskutēs par Eiropas nākotni un ietekmēs Eiropas Parlamenta darba kārtību. Reģistrējies pasākumam tagad, lai jau nākamgad piedalītos piedzīvojumā Strasbūrā.

Reģistrācija sāksies 2017. gada 10. oktobrī (plkst. 10:00 CET), un būs pieejama līdz 2017. gada 31. decembrim – vai arī līdz brīdim, kad tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits (8000). Tādēļ pasteidzies, lai iekļūtu sarakstā.

Pasākumam var reģistrēties visi Eiropas jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem (uz 2018. gada jūniju). Taču pasākumam nevar reģistrēties pa vienam. Jauniešiem ir jāveido vismaz 10 cilvēku grupa, kurā viens jāieceļ par grupas vadītāju (grupas vadītājam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam).

Grupas vadītājs būs tas, kurš reģistrēs grupu tiešsaistē, kurš par grupas dalībniekiem tiešsaistes sistēmā ievadīs pamata informāciju, kā arī informāciju pats par sevi. Kad grupas pieteikums tiks apstiprināts, arī pārējie grupas dalībnieki tiks aicināti papildināt reģistrēšanos ar detalizētāku informāciju par sevi.

Divu dienu Eiropas Jaunatnes pasākuma programma:
-    plaša spektra aktivitātes kopā ar politisko lēmumu pieņēmējiem un Eiropas līmeņa iedvesmojošām personībām;
-    koncerti un mākslas performances, kurās izbaudīt bagātīgo kultūras daudzveidību, ko Eiropa piedāvā, kā arī daudz, daudz jautrības;
-    YO! Fest, kuru rīko Eiropas Jaunatnes forums (pasākums notiks ārpus parlamenta ēkām);

Tiem, kas nevarēs apmeklēt pasākumu Strasbūrā, būs iespēja vērot pasākumu tiešsaistē, izmantojot straumēšanas vietnes, piedaloties tiešsaistes konkursos, kā arī diskusijās sociālajos tīklos.

Plašāka informācija par pasākumu oficiālajā EYE tīmekļa vietnē un EYE sociālajos kontos, sekojot tēmturim #EYE2018!

Starp citu, jauniešu grupas, kas būs reģistrējušās, iegūs iespēju piedalīties pasākuma programmas veidošanā. Kā? Šeit plašāka informācija.