Eiropas Jaunatnes nedēļas noslēgumā aicina uz Vērmanes dārzu.

2. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 16.00 Rīgā, Vērmanes dārzā norisināsies pasākums „Eiropa Vērmanes dārzā”, ar kuru tā rīkotāji, jaunatnes organizācija Klubs „Māja”, aicina atzīmēt Eiropas Jaunatnes nedēļas 2013 noslēgumu.

Pasākumā būs iespējams uzzināt par jauniešu iespējām Eiropas Savienībā un to, kā aktīvi īstenot savas Eiropas pilsoņu tiesības. Pasākuma ietvaros varēs iepazīties ar Latvijas skolu Eiropas klubiem un to paveikto, kā arī ar jauniešiem, kuri pašlaik Latvijā veic Eiropas Brīvprātīgā darba misiju – Migelu no Portugāles un Aleksandrinu no Bulgārijas. Pasākuma apmeklētāji ir aicināti ne tikai iegūt informāciju un uzdot sev interesējošos jautājumus pasākuma dalībniekiem, bet arī piedalīties dažādos uzdevumos un radošajās darbnīcās, par aktīvu dalību saņemot arī veicināšanas balvas.

Eiropas Jaunatnes nedēļa 2013 norisinās no 27. maija līdz 2. jūnijam 33 Eiropas valstīs. Papildu informācija par tās ietvaros notiekošajām aktivitātēm www.youthweek.eu un www.jaunatne.gov.lv 
Pasākums tiek īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2013. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros (projekts „Eiropas klubu attīstība Latvijā”).

Plašāka informācija un pasākuma norises programma www.klubsmaja.lv

Klubs „Māja” ir vienīgā jaunatnes nevalstiskā organizācija Latvijā, kuras mērķis ir informēt un izglītot jauniešus par Eiropas Savienību, popularizējot Eiropas vienotības ideju un veicinot jauniešu izpratni par viņu iespējām Eiropas Savienībā, rosinot jauniešus nebūt vienaldzīgiem un pašiem iesaistīties savas un savas valsts nākotnes veidošanā. Organizācija ir Latvijas skolu Eiropas klubu koordinatori un informācijas tīkla Eurodesk reģionālie sadarbības partneri, kā arī starptautiskās organizācijas „Jaunie Eiropas Federālisti” (JEF) pārstāvniecība Latvijā.


Informāciju sagatavoja:
Inta Dimzule
Pasākuma „Eiropa Vērmanes dārzā” atbildīgā persona
inta.dimzule@klubsmaja.lv