E-prasmju nedēļā aicinām uz Eiropas karjeras dienu

Kā atrast un izvēlēties piemērotāko augstskolu ārvalstīs? Kā tiešsaistē sagatavot saprotamu dzīvesgājuma dokumentu portfolio? Kā internetā pieteikties praksei Eiropas Savienības (ES) institūcijās, atrast mobilitātes un darba piedāvājumus? Uz šiem un citiem jautājumiem eksperti atbildēs Eiropas karjeras dienā – 25.martā no plkst.15:30 līdz 18:00. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

Eiropas karjeras dienā ikvienam interesentam būs iespēja noskaidrot:

-Kur meklēt un kā izvēlēties piemērotāko augstskolu Latvijā un ārvalstīs? Kas būtu jāņem vērā pirms studiju uzsākšanas ārpus Latvijas? Kādus uzziņas materiālus piedāvā karjeras konsultēšanas un informācijas tīkls EUROGUIDANCE?
-Kā pareizi tiešsaistē sagatavot EUROPASS dokumentu portfolio, lai skaidri un saprotami uzrādītu un apliecinātu iegūtās zināšanas, prasmes un darba pieredzi, piesakoties darbā, praksei vai tālākai izglītībai gan Latvijā, gan citās ES valstīs?
-Kādas prakses iespējas piedāvā Eiropas Parlaments un Eiropas Komisija?
-Kā pieteikties Eiropas brīvprātīgajam darbam un iesaistīties mobilitātes projektos?
-Kādu atbalstu darba meklēšanā un karjeras izvēlē ārzemēs piedāvā Nodarbinātības valsts aģentūra un Eiropas darba mobilitātes portāls EURES?

Pasākumā piedalīsies Valsts izglītības attīstības aģentūras, Nacionālā Europass centra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja speciālisti un eksperti.

Eiropas karjeras diena tiek organizēta E-prasmju nedēļas un tematiskā mēneša ietvaros – martā ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta jauniešu nodarbinātības un mobilitātes jautājumiem.

Aicinām interesentus pasākumam pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja[at]esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445. 

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone[at]esmaja.lv.