Dzīvā Bibliotēka – sarunas, kas iedvesmo!

Svētdien, 20. oktobrī plkst 13.00 - 16.00, kafijas bārā Cofee-Inn, Kr. Barona ielā 13, norisināsies pasākums "Dzīvā Bibliotēka". Iedomājies - tev būtu iespēja iesaistīties personīgā sarunā ar kādu cilvēku, ko citādi, iespējams, tu nekad savā mūžā nebūtu saticis, un uzdot jautājumus par viņa dzīvi un pieredzi. Ko tu jautātu?

Dzīvā Bibliotēka darbojas gluži kā mums ierasta bibliotēka - ar grāmatām un lasītājiem. Tu atnāc, izvēlies grāmatu, iznomā un tad izlasi to. Taču Dzīvajā Bibliotēkā grāmatu vietā ir cilvēki - reālas personības, kas gatavas dalīties savā pieredzē un dzīves stāstā ar pasākuma apmeklētājiem – "lasītājiem".

Savos stāstos dalīsies apvienības "Aarzemnieki" pārstāvis Jorans, kas plašāk pazīstams kā dziesmas "Paldies Latiņam" autors un izpildītājs, māksliniece Luīze Kristīne Avotiņa,  Saeimas deputāte Lolita Čigāne, LGBT biedrības "Mozaīka" pārstāves Marta un Sandra Emes, apvienības "Baltais Kalns" dibinātājs, Fudži kalna Japānā iekarotājs Mārtiņš Zvīdriņš, Laima Locāne- 1. grupas redzes invalīde,  bērnu skaitāmpantiņu grāmatas autore, pasaules apceļotājs, projekta  "100 latviešu stāsti" līdzautors Kristaps Jēkabsons un citas interesantas personības. Desmit dažādas personības, desmit dažādi stāsti un pieredzes.

Vai esi aizdomājies, kādas sajūtas pārņem, skrienot 160 km?  Vai - kur rodas dzīvesprieks, dzīvojot tumsā? Vai esi sapņojis apceļot pasauli? Vai varbūt tev ir jautājumi Saeimas deputātei, kāpēc ir tieši tā un ne citādāk? Vai vēlies uzzināt, kā radās ideja dziesmai par latiņu? Vai kāda ir dzīve laulībā..- divu sieviešu laulībā? Vai kur māksliniece smeļas iedvesmu krāsu piruetēm uz audekla?

Tas viss un vēl vairāk - 20. oktobrī, Coffee-Inn, plkst. 13-16.00

Dzīvā Bibliotēka ir atvērta ik vienam, bez vecuma ierobežojumiem, bez iepriekšējas reģistrācijas un dalības maksas.

Nāc, izvēlies savu "grāmatu" no Dzīvās Bibliotēkas plaukta un ļauj tās stāstam iedvesmot!

Dzīvās Bibliotēkas ideja dzima 2000. gadā Dānijā, un šodien tās ideoloģija ir populāra visā pasaulē. Nepilnu 13 gadu laikā Dzīvā Bibliotēka ir notikusi vairāk nekā 30 pasaules valstīs. Dzīvās Bibliotēkas galvenā ideja ir dialoga attīstīšana starp dažādām sabiedrības grupām un iecietīgas un atvērtas sabiedrības veidošana.

Vairāk informācijas par pasākumu un dalībniekiem: facebook.com/DzivaBiblioteka

Pasākumu atbalsta:  Coffee-Inn Latvia, British Council Latvia, Very Berry un kafejnīca "Mierā".

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā un publikācijā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.