Diskusija “Kafija ar politiķiem” par atkritumu apsaimniekošanu

Šī gada 22. janvārī kafejnīcā “Kafe Trusis” plkst. 14.30 notiks neformāla diskusija “Kafija ar politiķiem”, kurā aicināti piedalīties jaunieši, kas vēlas uzdot jautājumus valsts iestāžu, asociāciju, NVO pārstāvjiem par atkritumu apsaimniekošanu un tās nākotni Latvijā.

“Kafija ar politiķiem” koncepcija. Tā ir lieliska iespēja aktīviem jauniešiem, kurus interesē, kā tiek pieņemti lēmumi, kas vēlas piedalīties lēmumu pieņemšanā un izteikt savu viedokli par aktuāliem jautājumiem, vai arī kam vienkārši interesē – kā notiek lietas! Šīs metodes galvenais mērķis ir nodrošināt iespēju veidot dialogu starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem (tie ir politiķi, institūciju pārstāvji, pašvaldība utt.). Neformālā gaisotnē abām iesaistītajām pusēm – jauniešiem un politiķiem – ir iespēja satikties, iepazīties un pārrunāt jauniešiem aktuālus jautājumus.

"Kafija ar politiķiem” pasākuma norise. “Kafija ar politiķiem” tiek organizēta pēcpusdienā, tiek izvēlēta kāda patīkama vieta, kurā pie kafijas vai tējas tasēm jaunieši un lēmumu pieņēmēji var pārrunāt noteiktu tematu, uzklausīt viens otra viedokli un kopā radīt jaunas idejas vai risinājumus jau esošām problēmām.

Pasākuma ieguvums: jauniešiem tā ir iespēja izprast un uzzināt, kā strādā politiķi, kā tiek virzīti likumi, savukārt, politiķi var uzzināt, kādi jautājumi ir aktuāli jauniešiem un kādus risinājumus viņi tiem redz.

Šogad par diskusijas galveno tematu izraudzīta atkritumu apsaimniekošana un ar to saistītie jautājumi – bioloģisko atkritumu šķirošana, PET pudeļu nodošanas iespējas u.c.

Diskusijā piedalīsies pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas, Latvijas Atkritumu saimniecības asociācijas vadītāja, NVO.

Piesakies diskusijai līdz 21. janvāra plkst. 12.00, aizpildot http://ej.uz/diskusi

Vairāk informācijas: www.homoecos.lv

   

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā un publikācijā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.