Cross Over 2019

No 19. līdz 23. novembrim Horvātijā (Biograd na Moru) notiks starptautiskais mācību kurss “Cross Over”, kura mērķis ir sniegt atbalstu projektu īstenotājiem, lai “Erasmus+: Jaunatne darbībā” stratēģiskās partnerības projekti kļūtu kvalitatīvāki un radītu lielāku ietekmi jaunatnes jomā. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 13. oktobrim.

Mācību kurss tiks organizēts 3 posmos:
1.    posms: nacionālais. Mācību dalībnieki tiksies nacionālās mācībās tepat Latvijā (rudens izskaņā);
2.    posms: gatavošanās. Mācību dalībnieki saņems Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras ekspertu atbalstu, lai varētu veikt sagatavošanās darbus un doties uz starptautiskajām mācībām Horvātijā sagatavoti;
3.    posms: starptautiskais. Mācību dalībnieki tiksies Horvātijā, kur no 19. līdz 23. novembrim papildinās savas zināšanas un veidos jaunas partnerības starptautiskā vidē.

Lai pieteiktos mācībām, ir jābūt gatavam piedalīties visos trīs mācību posmos, nepieciešama interese un reāla ideja, kuru varētu pārvērst stratēģiskās partnerības projektā.

Mācības notiks angļu valodā.

Provizoriskā darba programma (mācībām Horvātijā)

Plašāka informācija:

https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/cross-over-2019.8188/

 

Kā pieteikties?
Pieteikties mācībām iespējams līdz 2019. gada 13. oktobrim, rakstot uz edgars.knohenfelds@jaunatne.gov.lv.

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem, ar labām angļu valodas zināšanām.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 euro apmērā. Ar mācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā, pēc līdzfinansējuma segšanas aģentūra iegādājas avio biļetes.

Lai nodrošinātu programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc mācībām dalībnieks apņemas:

-   kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
-   nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
-   sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildu informācija:

Edgars Knohenfelds
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļa
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Tālr.: +371 67358066
edgars.knohenfelds[at]jaunatne.gov.lv