Citāda pieredze. Argonautika. Partnerības veidošanas seminārs ar ēnošanas elementiem

No 18. līdz 25. septembrim Gruzijā (Kutaisi – Samtredia – Zugdidi – Ozurgeti – Batumi – Kobuleti) notiks partnerības veidošanas seminārs “Another extraordidary experience. ARGONAUTIKA” – partnership building seminar with job-shadowing elements. Pieteikšanās starptautiskajām apmācībām iespējams līdz 30. jūnijam (ieskaitot).

Apmācību mērķis ir izveidot spēcīgu saikni starp Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) koordinatoriem un viņu EBD organizācijām, vienlaikus apzinot arī reālo EBD projektu situāciju Gruzijā. Apmācības balstītas uz mācīšanos caur pieredzi, kā arī ceļošanu.

Apmācībās tu iegūsi iespēju:
-    iepazīsies ar citiem apmācību dalībniekiem gan personīgā, gan profesionālā līmenī;
-    veidot uzticamu un ciešu sadarbību ar partneriem EBD organizācijās;
-    padziļināt izpratni par EBD projektiem;
-    uzzināt reālo situāciju EBD projektos un iespējās Gruzijā;
-    veicināt ciešu sadarbību un radīt idejas kopīgu EBD projektu īstenošanā.

Apmācību laikā tiks izmantoti šādi elementi: mācīšanās mācoties, ceļojot un izmantojot āra aktivitātes, šādi apmācību dalībnieki klātienē tiksies ar EBD organizāciju pārstāvjiem Gruzijā un atklās reālo projektu situāciju šajā valstī, kā arī ikvienam dalībniekam būs iespēja piedalīties diskusijās, lai apspriestu EBD projektu kvalitāti un veidotu ciešāku partnerību, jo īpaši starp rietumiem un austrumiem. Apkopojot iegūto pieredzi, būs iespēja radīt jaunas idejas jaunu projektu veidošanai.  

Lai pieteiktos apmācībām, kurās piedalīsies 24 EBD koordinatori, kuri pārstāv akreditētās EBD organizācijas no Austrumu partnerības valstīm un Krievijas, kā arī Programmas valstīm, tev:
-    jābūt pieredzei EBD projektu vadībā;
-    jāpārstāv akreditētu EBD organizāciju;
-    jābūt zināšanām angļu valodā, jo tieši angļu valoda būs apmācību darba valoda;
-    jābūt gatavam apmeklēt visus apmācību posmus;
-    jābūt atvērtam dažādām pārsteidzošām un neierastām mācību situācijām.

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2016. gada 30. jūnijam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/another-extraordinary-experience-argonautika-partnership-building-seminar-with-job-shadowing-elements.5762/.

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas “Erasmus+” finanšu līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28,46 eiro apmērā. Ar apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā. Pēc līdzfinansējuma segšanas aģentūra iegādājas avio biļetes.
Lai nodrošinātu programmas “Erasmus+” redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešus programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībnieks apņemas:

1. kopā ar projektu koordinatori pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;
2. nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;
3. sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas).

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildu informācija:
Vladislava Šķēle, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore, E-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv

 

Pieteikšanās līdz: 
Ceturdiena, Jūnijs 30, 2016 - 23:45