Brīvā laika aktivitāšu popularizēšanas minifestivāls „POPULĀRS kopā ar draugu!”

Otro gadu Radošā apvienība jauniešiem TREPES aicina pieteikties Starptautiskajam Brīvā laika aktivitāšu popularizēšanas minifestivālam „POPULĀRS kopā ar draugu!” , kas notiks 23. augustā plkst.17-19 pie TC ORIGO, uz SUMMER STAGE.  Ikviens ir sirsnīgi gaidīts iesaistīties minifestivāla rīkošanā, iemēģināt prasmes, atklāt iespējas, atbalstīt savus vienaudžus, iepazīt jaunus draugus un radīt prieku brīvajā laikā! Pieteikšanās: līdz 10. jūnijam!

Pagājušā gada augustā minifestivālā mūs atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas Pašvaldības policija, TC ORIGO, nevalstiskas organizācijas, ziedotāji un sadarbības partneri. Bērni un jaunieši rādīja savas prasmes, talantus, nodarbes brīvajā laikā, darbojās radošās darbnīcas, galda spēļu teltis, Lielās vides spēles. Kopā ar mums bija sabiedrībā populāri mākslinieki, kuri atbalstīja bērnus un jauniešus visas iecerēs un nodarbēs! Šajā gadā vēlamies piedāvāt vēl plašākas iespējas brīvā laika pavadīšanai, popularizējot interesantu, aktīvu, drošu un atbalstošu brīvo laiku Rīgā! Sakām paldies TC ORIGO par atbalstu!

Es programmas “Jaunatne darbībā” ietvaros TREPES 17.-25. augustā rīko jauniešu apmaiņas projektu “Popular with a friend!”, kurā jaunieši no piecām valstīm apmainīsies pieredzē, ko brīvajā laikā dara Eiropā, meklēs kopīgas intereses un veidos kopīgus priekšnesumus. Līdz ar to minifestivāls būs bagātāks ar draudzīgām brīvā laika nodarbēm un kopā ar  mums būs jaunieši no Rumānijas, Itālijas, Horvātijas, Turcijas.

Aicinām pieteikties bērnus un jauniešus, kolektīvus un iestādes, biedrības un entuziastus popularizēt drošas, radošas, aktīvas, interesantas un  aizraujošas brīvā laika aktivitātes! Lūdzam minifestivālam pieteikties līdz 10. jūnijam , rakstot uz e pastu popularsardraugu@inbox.lv

Biedrība „Radošā apvienība jauniešiem TREPES” ir jauniešu un atbalsta personu apvienība, kas rīko sociālās iekļaušanas, brīvā laika aktivitāšu projektus no 2008.gada .Vairāk informācijas: .... vai www.draugiem.lv/trepesvairoprieku/

Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā un publikācijā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.