Atvērto durvju diena valsts pārvaldē!

Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām šogad, 29. septembrī, visā Latvijā organizē Atvērto durvju dienu. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju kopīgi aicina apmeklēt Atvērto durvju dienu Vaļņu ielā 2. Šī gada tēma ir sabiedrības līdzdalība.

Vai bieži aizdomājies par to, ka, iesaistoties brīvprātīgajā darbā, vari sniegt nozīmīgu atbalstu kādam citam cilvēkam vai pat visai sabiedrībai? Turklāt vienlaikus gūt nozīmīgus ieguvumus sev un pieredzi savā izaugsmē? Vai zināji, ka, kļūstot par brīvprātīgo, tu vari nokļūt pat olimpiskajās spēlēs, doties uz daudzām pasaules valstīm un gūt neatsveramu pieredzi?

Brīvprātīgais darbā ar jaunatni, brīvprātīgais sportā un daudzās citās jomās: kā iesaistīties, kādi būs tavi ieguvumi un ko iegūs sabiedrība. Nāc, tiecies ar brīvprātīgo Lūsiju, kura šobrīd savu brīvprātīgo darbu veic nodibinājumā "Baltijas Reģionālais fonds”. Uzzini, jautā mums, kā tieši tu vari iesaistīties un īstenot savu Eiropas Brīvprātīgā darba projektu! Atraktīvā spēlē pārbaudi savas zināšanas par brīvprātīgo darbu Latvijā un Eiropā!

Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam. Izmanto iespēju un iepazīsti valsts pārvaldi no cita skatpunkta!
http://www.atvertodurvjudiena.lv/