Attīsti savu radošumu, piedalies konkursā "Pamani Pilsētu"

Eurodesk Latvija izsludina konkursu “Pamani Pilsētu”, kurā Latvijas jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem var attīstīt savu radošumu un iepazīt pilsētvidi no jauna skatu punkta. Lai piedalītos konkursā, jaunietim ir jāuzņem fotogrāfija, kurā attēlota ielu māksla kādā no Latvijas pilsētām un jāizveido neliels apraksts. Konkursa darbus var iesniegt līdz 25. oktobrim.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu radošumu un mobilititātes iespējas, iepazīstot pilsētvidi caur ielu mākslu no cita skatu punkta. Lai piedalītos konkursā, jaunieši ir aicināti iesniegt savas fotogrāfijas, kurās ir attēlota ielu māksla (grafiti vai zīmējums uz sienas) kādā no Latvijas pilsētām, kopā ar nelielu aprakstu par šī mākslas objekta nozīmi, dalībnieka asociācijām vai tā atrašanas piedzīvojumu. Katrs dalībnieks konkursam var iesniegt ne vairāk kā 3 fotogrāfijas ar aprakstiem.

Konkursa darbus var iesniegt elektroniski, līdz 2020. gada 25. oktobrim, aizpildot pieteikuma formu https://ej.uz/konkursspamanipilsetu.

Iesniegtos darbus vērtēs konkursa komisija un laika posmā no 27. - 30. oktobrim tiks organizēts publiskais balsojums tiešsaistē - www.instagram.com/jsbambuss. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 31. oktobrī. Konkursa nolikums pieejams – https://ej.uz/nolikumspamanipilsetu

Papildu informācija pieejama, rakstot uz jsbambuss@gmail.com vai pa tālruni 26808042. Konkursu organizē Eurodesk Latvija informatīvā tīkla koordinators Nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds” sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru “Time To Move “ kampaņas ietvaros.