Atbrīvojies no angļu valodas barjeras starptautiskajās “Erasmus+” apmācībās

Publicitātes foto

Ja tu vai tava organizācija vēlas pieteikties starptautiskajiem programmas “Erasmus+” projektiem, bet būtisks šķērslis tev šķiet komunikācijas barjera angļu valodā, tad apmācības Spānijā ir tieši tas, kas nepieciešams. Pieteikšanās iespējama līdz 2015. gada 4. martam. 

Kur un kad notiek apmācības?

Ceulaj, Mollina (Malaga), Spānijā.

No 2015. gada 12. līdz 18. maijam. 

Kādi ir apmācību mērķi?

Svarīgi zināt, ka šis apmācību kurss nav paredzēts angļu valodas apgūšanai no nulles, bet tā ir iespēja nostiprināt savas valodas zināšanas un pārliecību, ka vari brīvi sarunāties, izmantojot angļu valodu. Šīs prasmes noderēs darbā ar Eiropas projektiem, kas saistīti ar starptautisko jaunatnes darbu. Tāpat apmācībās būs iespēja izprast, kā dažādas starpkultūru situācijas var ietekmēt starptautiskās komandas darbu un sadarbību. 

Apmācību laikā būs praktiski vingrinājumi, kas saistīti ar starptautisko jaunatnes darbu (piemēram, prezentēt savu organizāciju, izstrādāt jauniešu apmaiņas programmas, trenēties telefona sarunās ar iespējamo sadarbības partneri un citi vingrinājumi). Tas palīdzēs savu angļu valodu papildināt ar programmas “Erasmus+” terminoloģiju. 

Uzmanību: šīs apmācības nav paredzētas cilvēkiem, kas angļu valodu zina iesācēju līmenī, vai tiem, kas vēlas papildināt labas angļu valodas zināšanas.

Mācības ieteicamas: jaunatnes jomā strādājošajiem, mentoriem, jauniešu organizāciju līderiem, cilvēkiem, kas strādā NVO vai asociācijās, pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvjiem, kas darbojas programmas “Erasmus+” projektos, bet uzskata, ka viņu trūkums ir angļu valodas barjera, komunicējot ar sadarbības partneriem. 

Darba valoda: angļu.

Organizatori: Spānijas nacionālā aģentūra (National Agency).

Kā pieteikties mācībām?

Līdz 2015. gada 4. martam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu: http://bit.ly/1KxCqz6

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”. Dalībniekiem no Latvijas jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. 

Lai nodrošinātu programmas “Erasmus+” atpazīstamību, kā arī pēc iespējas vairāk jauniešu iekļautu programmas aktivitātēs, pēc apmācībām dalībniekam jāapņemas:

1.kopā ar projektu koordinatoru pārrunāt pasākuma rezultātus un ieplānot to izplatīšanas aktivitātes;

2.nodrošināt vismaz vienu publikāciju medijos;

3.sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēt rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas). 

Tāpat jāatceras par atskaišu un segto izmaksu apliecinājumu iesniegšanu!

 

Papildus informācija:
Vladislava Šķēle
Eiropas Savienības programmu daļas
Projektu koordinatore
vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv