Atbalstīsim jaunatnes darbinieku no Latvijas ceļā uz Āfriku

Pašlaik Sandris Krūmiņš (vairāk kā dekādi darbojies jaunatnes jomā Latvijā) ir meties piedzīvojumā un jau 5 mēnešus apceļo pasauli. Par Sandra ceļošanas pieredzi skaitļi runā paši par sevi - kopumā līdz šim pabūts 54 valstīs, no kurām 6 valstis ir apceļotas pēdējo 5 mēnešu laikā. Tajā pašā laikā ne jau skaitļi ir svarīgākais.

Radot dažādas perspektīvas, pārvarot robežas, mācoties darot, baudot mirkļus un daloties ar ceļošanas un fitnesa piedzīvojumiem, Sandra mērķis ir iedvesmot un motivēt citus! Tamdēļ ceļojuma laikā Sandris ir uzsācis darbu pie iedvesmas un motivācijas platformas caur ceļošanu un fitnesu: Sandris Brawn (Facebook, Instagram un Youtube).

Šobrīd Sandris atrodas un ceļo pa Dienvidameriku, bet viņa redzējums neapstājas ar ceļošanu otrpus okeānam, tamdēļ viņš ir pieteicies Faces2Hearts konkursam, kurā Eiropas zonas uzvarētājs iegūs iespēju ceļot pa Austrum- un Dienvid- Āfrikas valstīm, lai apmeklētu un iemūžinātu Eiropas Savienības atbalstītus attīstības projektus.

Palīdzēsim Sandrim kļūt par Eiropas zonas uzvarētāju un realizēt vienu no viņa sapņiem - Āfrikas apceļošanu. Kā to izdarīt? Nepieciešams popularizēt Sandra video “If you BELIEVE in it, you DO it!”: www.faces2hearts.eu/blog/application/if-you-believe-in-it-you-do-it/
Atver video: IELAIKO, NOKOMENTĒ un DALIES!

IELAIKO, uzklikšķinot uz pogas “Like”.
NOKOMENTĒ, pieslēdzoties ar kādu no piedāvātajiem sociālo tīklu kontiem vai piereģistrējoties.
Ja DALIES ar video Facebook, pievieno aprakstā hashtag #Faces2Hearts un atsauci uz Sandris Brawn Facebook lapu. Kā uzlikt atsauci? Vispirms jāuzraksta @ un uzreiz jāturpina rakstīt Sandris (tātad @Sandris). Facebook piedāvās opcijas, no kā izvēlēties, un tad jāizvēlas attiecīgais variants - Sandris Brawn.

Sandra novēlējums visiem: “Ja Tu TICI tam, DARI to!” (“If you BELIEVE in it, you DO it!”)