"Āra dzīves skola” atvērta piedzīvojumu meklētājiem.

"Āra dzīves skola” ir neformālās izglītības seminārs, kurā jauniešiem, praktiski darbojoties, būs iespēja doties piedzīvojumā, pārvarot virkni šķēršļu. Tas būs izaicinājums katram individuāli un komandai kopā. 

Neformālās izglītības seminārs - piedzīvojuma pārgājiens - norisināsies no 31.07. -02.08. Katram ir iespēja piedalīties neparastā un izaicinājumiem pārpilnā seminārā - piedzīvojuma pārgājienā. Ja esi vecumā no 13 līdz 25 gadiem piesakies un dodies piedzīvojumā!

Tevi sagaida piedzīvojuma pārgājiens, āra dzīves praktiskās nodarbības, izaicinājumi, meža spēle un daudz citu interesantu lietu. Pieteikšanās http://ejuz.lv/aradzivesskola līdz 28.07.2015. vai tik ilgi kamēr būs brīvas vietas. Sīkāka informācija atrodama Bauskas Bērnu un jauniešu centra tīmekļa vietnē www.bauskasbjc.lv un tiešsaistes sociālajos tīklos www.draugiem.lv/bauskasbjc, www.facebook.com/bauskasbjc .

Āra dzīves skola tiek rīkota Bauskas novada pašvaldības projekta "Kā sauc, tā atsaucas!” ietvaros. 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. Valsts programmas pasākumus īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. 

 

Informāciju sagatavoja:
Renārs Manuilovs
Bauskas Bērnu un jauniešu centra
Jaunatnes lietu speciālists