APPETISER – ievads tavā starptautiskajā jaunatnes darbā !

Jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi un projektu vadītāji, kas vēlas uzzināt un izdzīvot, ko nozīmē strādāt ar jauniešiem starptautiskā vidē, aicināti pieteikties starptautiskam apmācību kursam APPETISER, kas notiks Latvijā 2013. gada 2.- 6. februārī. Pieteikšanās: līdz 18. novembrim!

Apmācību kurss būs kā ievads starptautiskajā jaunatnes darbā, pirmās pieredzes gūšana starptautiskajos jauniešu projektos un motivācija iesaistīties ES programmā „Jaunatne darbībā”.

APPETISER mērķi:
-ļaut iepazīt neformālo un starpkultūru mācīšanās pieredzi;
-sniegt iespēju gūt pirmo pieredzi starptautiskajos jauniešu projektos;
-dalīties pieredzē par vietējām jauniešu aktivitātēm;
-apzināt ES programmas „Jaunatne darbībā” iespējas veidot starptautiskos projektus;
-analizēt kvalitatīvus projektus, kas veidoti programmā „Jaunatne darbībā”;
-analizēt, kā iegūt no starptautiskā jaunatnes darba ikdienā.

Apmācību kursa norise: 2013. gada 2.- 6. februārī Latvijā.
Organizators:  v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”

Dalībnieki: apmācībās piedalīsies pārstāvji no Austrijas, Beļģijas, Horvātijas, Somijas, Francijas, Ungārijas, Īslandes, Itālijas, Latvijas, Luksemburgas, Maltas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Spānijas, Zviedrijas, Šveices, Turcijas un Apvienotās Karalistes.

Pieteikšanās līdz: 2012. gada 18. novembrim: SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/mysalto/applicationonline/1119/

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par apmācībām angļu valodā: http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/appetiser-in-latvia-an-introduction-to-international-youth-work.2734/

Kontaktinformācija:
Vladislava Sķēle,
V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”
Eiropas Savienības programmu daļas projektu koordinatore
e-pasts: vladislava.skele@jaunatne.gov.lv
t.: +37167358069