Apmācības „Yes Learning”– par pašvirzīto mācīšanos un Youthpass

Kā veicināt mācīšanās procesus jauniešiem, kuri piedalās „Jaunatne darbībā” projektos?
Kāda ir jaunatnes darbinieku, apmācītāju, mentoru un kouču pieeja un jaunās lomas mācīšanās procesu veicināšanā jauniešiem?

Jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, mentori, kouči, apmācītāji  un aktīvi jaunieši aicināti pieteikties apmācībām „Yes Learning”, kuru ietvaros būs iespēja attīstīt savu kompetenci veicināt „Youthpass” procesus un jauniešu pašvirzīto mācīšanos „Jaunatne darbībā” projektos. Apmācības notiks 2013. gada 9. - 14.jūnijā, Vācijā (Oberwesel). Pieteikšanās: līdz 12. aprīlim!

Dalībnieki apmācībās varēs sākt ar savas pieredzes izzināšanu. Kā paši mācāties?Kādi ir jūsu izaicinājumi mācīšanās procesos? Kādi ir jaunie un atšķirīgie mācīšanās veidi? Kā sasaistīt savu pieredzi ar mācīšanās veicināšanu citiem?

Mācīšanās procesa veicināšana joprojām ir viens no galvenajiem diskusiju jautājumiem tiem, kas darbojas „Jaunatne darbībā” programmā. Jaunas idejas par to, kā cilvēki mācās, liek mums pārskatīt mācīšanās veidus un mācīšanās procesu veicināšanu.

Apmācību kursa mērķi:
-izzināt un pārskatīt neformālās mācīšanās jēdzienus;
-izzināt savu personīgo mācīšanās pieeju;
-veidot izpratni par pašvirzīto mācīšanos;
-izmēģināt dažādās metodes mācīšanās procesu izvērtēšanai;  
-atklāt, kā un kāpēc atzīt mācīšanās procesus un fiksēt tos dokumentā.

Darba valoda: angļu
Organizators: programmas „Jaunatne darbībā” Vācijas Nacionālā aģentūra
Līdzfinansējums: LVL 20

Pieteikšanās iespējama  līdz 2013. gada līdz 12. aprīlim  SALTO-YOUTH Resursu centra tīmekļa vietnē  http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/tools/european-training-...
Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par apmācību kursu: http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/yes...