Apmācības par āra dzīves aktivitātēm „Patiesība ir tur – Dabā!”

Vai Tu vēlies apgūt jaunas zināšanas un metodes, lai veicinātu jauniešu aktivitāti? Vai Tev pietrūkst ideju izaicinošu piedzīvojumu pasākumu organizēšanai? Vai vēlies šajos pasākumos iesaistīt arī citus? Vai zini, kas ir āra dzīves aktivitātes? Vai vēlies tās apgūt? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par āra dzīves aktivitātēm varēsi iegūt apmācībās „Patiesība ir tur – Dabā!”. Apmācību mērķis - iedrošināt dalībniekus izmantot ārā dzīves aktivitātes, lai veicinātu jauniešu līdzdalību. Apmācības notiks no 2013.gada 09. jūlija līdz 12. jūlijam viesu namā „Ventas karsti” (Ziru pagasts, Ventspils novads). Pieteikšanās: līdz 26. jūnijam!

Apmācību dalībnieki:

- Jaunieši vecumā no 16 gadiem, esošie /nākamie vienaudžu izglītotāji un jauniešu līderi.
- Visi tie, kuri strādā ar jauniešiem (bez vecuma ierobežojuma).

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Latvijas Tautas skolas mācību centrs „Zinātne””. Apmācībās aicināti piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki no vienas organizācijas. Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Dalībniekiem jāsedz tikai ceļa izdevumi. Dalībniekiem ir jāpiedalās visu apmācību laiku.

Lai pieteiktos dalībai apmācībās, aizpildītu pieteikuma anketu nosūti uz e-pasta adresi info@mczinatne.lv līdz 2013. gada 26. jūnijam.  Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Līga Kukule 27820138, vai pa e-pastu: info@mczinatne.lv

Uzmanību!! Vietu skaits ir ierobežots. Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi.

P.S. Apmācības par āra dzīves aktivitātēm notiks arī Zemgales, Vidzemes un Rīgas reģionā, sekojiet līdzi informācijai mājas lapā www.jaunatne.gov.lv.

Foto: Autors: Oujda Sniper
Ceļš sidi Maafa parks, Maroka