Apmācības par āra dzīves aktivitātēm līdzdalības veicināšanai „Patiesība ir tur – Dabā!”

Vai Tu gribētu apgūt jaunas metodes, lai veicinātu jauniešu aktivitāti? Vai Tev pietrūkst ideju  izaicinošiem piedzīvojumiem, kuros iesaistīties un iesaistīt citus? Vai Tu zini, kādu mācīšanās pieredzi sniedz āra dzīves aktivitātes? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par āra dzīves aktivitātēm meklē apmācībā „Patiesība ir tur – Dabā!”. Pieteikšanās: līdz 16. maijam!

Apmācību mērķis ir iedrošināt dalībniekus izmantot ārā dzīves aktivitātes, lai veicinātu  jauniešu līdzdalību. Apmācības notiks no 2013. gada 30. maija līdz 02. jūnijam Latgales reģionā, viesu namā „Rāznas līcis”.

Apmācību dalībnieki:

- Jaunieši vecumā no 16.gadiem, esošie /nākamie vienaudžu izglītotāji un jauniešu līderi;
- Visi tie, kas strādā ar jauniešiem (bez vecuma ierobežojuma).

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar  biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne”.

Apmācībās aicināti piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki no vienas organizācijas.

Apmācības notiks latviešu valodā. Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Dalībniekiem jāsedz ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu.

Dalībniekiem ir jāpiedalās visu apmācību laiku.

Lai pieteiktos dalībai apmācībās aizpildītu pieteikuma anketu nosūti uz e-pasta adresi evita.fridrihsone@redcross.lv vai youth@redcross.lv, tālrunis jautājumiem – 26430961.

Pieteikumus gaidīsim līdz 2013. gada 16. maijam.

Uzmanību!! Vietu skaits ir ierobežots. Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi.

P.S. Apmācības par āra dzīves aktivitātēm notiks arī Kurzemes, Vidzemes un Rīgas reģionā; sekojiet līdzi informācijai mājas lapā www.jaunatne.gov.lv.

Foto: Autors: Oujda Sniper
Ceļš sidi Maafa parks, Maroka