Apmācības organizāciju pārstāvjiem - „Tuvāk par Eiropas Brīvprātīgo darbu”!

Ja tu esi organizācijas vai pašvaldības iestādes pārstāvis, kas vēlas uzzināt vairāk, plašāk un arī no praktiskās puses par to, kā īstenot Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) projektu savā iestādē, šīs apmācības ir domātas tieši tev!
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina organizāciju pārstāvjus piedalīties apmācībās, kas notiks no šī gada 28.februāra līdz 02.martam. Pieteikties iespējams līdz 18.februārim.

Aicināti pieteikties:
- pārstāvji no akreditētām EBD nosūtītāj-, uzņēmēj- vai koordinējošām organizācijām, kurām vēl nav reāla EBD projektu īstenošanas pieredze;
- pārstāvji no pieredzējušām organizācijām, kurās nomainījušies par EBD atbildīgie cilvēki;
- pārstāvji no iestādēm, kuras vēl domā, vai akreditēties, lai ārvalstu brīvprātīgo jaunieti uzņemtu savā iestādē.

Apmācībās uzzināsi visu nepieciešamo, lai varētu īstenot EBD projektu - kāda ir EBD būtība, kas ir projekta sagatavošanas pamatā, kā projektā pielietot neformālo izglītību, kādas ir projektā iesaistīto pušu lomas un atbildības, dažādās kultūras u.c. Iespējams, izdosies satikt arī kādu ārvalstu brīvprātīgo, kas savu EBD veic Latvijā.

Apmācībām no katras organizācijas var pieteikties viens pārstāvis.
Apmācību vieta - Kuldīga, konkrēts viesu nams tiks precizēts. Netālu no viesu nama kursē sabiedriskais transports. Apmācības ir bez maksas.
Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, ceļa izdevumi līdz apmācību norises vietai jāsedz dalībniekiem pašiem. Tev apmācībās jāpiedalās visu apmācību laiku! (no 28.februāra plkst.10:30 līdz 02.marta plkst.16:30)


Pieteikšanās: līdz 18. februārim, aizpildot pieteikumu tiešsaistē: http://ejuz.lv/pgszf, bet, jo ātrāk, jo labāk! Pirms tam gan pārliecinies, ka šajos datumos tiešām tiksi un domas nemainīsi! Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ prioritāte tiks dota jau akreditētām organizācijām un tām, kurām ir vismaz pamatzināšanas par EBD un nopietna motivācija. Līdz tam noteikti izlasiet programmas "ERASMUS+" vadlīnijas, noderēs.


Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar Bērnu un jauniešu biedrību „Liepājas Jaunie Vanagi” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Kurzemes reģionā).
Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet:
Līga KRĒSLIŅA
Biedrība „Liepājas Jaunie Vanagi”
Tālr.: +371 28452124
E-pasts: ligad@inbox.lv