Apmācības Latgales jauniešu organizācijām/neformālām grupām par kapacitātes stiprināšanu „JAUniešu organizāciju DArbnīca"

Aicinām piedalīties neformālās izglītības apmācībās Latgales reģiona jauniešu organizācijām/neformālām grupām par kapacitātes stiprināšanu  „JAUniešu organizāciju DArbnīca". Apmācības notiks 2013. gada 27.-29. septembrī, Viesu nams Rāznas līcis, Rēzeknes novadā. Pieteikšanās: līdz 16. septembrim!

Apmācību mērķis: veicināt jauniešu organizāciju/neformālo grupu kapacitātes stiprināšanu un sadarbību.

Apmācību uzdevumi:
•    Apzināt jauniešu organizāciju/neformālo grupu priekšrocības un izaicinājumus
•    Atbalstīt jauniešu organizāciju/neformālo grupu mērķu sasniegšanu, veicinot efektīvāku resursu piesaisti un publiskā tēla veidošanu
•    Veicināt jauniešu organizāciju/neformālo grupu savu interešu aktīvāku pārstāvēšanu
•    Attīstīt jauniešu organizāciju/neformālo grupu sadarbības iespējas un veicināt pieredzes apmaiņu reģiona ietvaros

Tavi ieguvumi no dalības apmācībās:
•    Iepazīsi un dalīsies pieredzē ar citām jauniešu organizācijām/neformālām grupām no Latgales reģiona
•    Stiprināsi savas organizācijas/grupas darbību un publisko tēlu, efektīvāk piesaistot resursus un pārstāvot savas intereses
•    Gūsi jaunu pieredzi, sadarbības iespējas un idejas
•    Pavadīsi vērtīgu un interesantu nedēļas nogali!

Dalībnieku profils: Latgales reģiona jauniešu organizāciju/neformālo grupu (t.i. oficiāli reģistrētas vai neformāli izveidotas apvienības, kurās darbojas jaunieši) pārstāvji vecumā no 15-25 gadiem, kas aktīvi līdzdarbojas savas organizācijas/grupas darbībā. Apmācībās piedalīsies 22 dalībnieki un dalībnieku atlasē tiks ņemta vērā pretendentu loma organizācijā/grupā, reģionālais pārklājums (tā dažādība) un no katras organizācijas/grupas tiks aicināti piedalīties 1-2 dalībnieki.

Apmācības vadīs: Ginta Salmiņa un Gunta Kelle

PIESAKIES!
Par dalību apmācībās Tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Taču Tev pašam būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises līdz viesu namam „Rāznas līcis” (http://www.raznaslicis.lv/), kur ērti var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu.

Apmācību noslēgumā saņemsi apliecinājumu par dalību apmācībās.

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un atsūti to uz e-pasta adresi mudite.kiselova@gmail.com līdz 2013. gada 16. septembrim.

Vietu skaits ir ierobežots – 22 dalībnieki. Informāciju par to, vai esi apstiprināts dalībai apmācībās, personīgi saņemsi 20. septembrī.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvani vai raksti:
Mudīte Kiseļova
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 26467137
E-pasts: mudite.kiselova@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.