Apmācības Kurzemes, Rīgas un Vidzemes reģiona jauniešiem par apmaiņas projektiem

Tevī jau sen briest kāda interesanta ideja, ko tu gribētu īstenot kopā ar saviem draugiem? Tu meklē jaunus izaicinājumus un piedzīvojumus? Tu sapņo par iespēju satikties ar saviem ārvalstu draugiem kādā interesantā pasākumā? BET Tu nezini, kā to visu izdarīt? Nāc piedalies un Tu uzzināsi!!! Piesakies jauniešu apmaiņas projektu apmācībām! Pieteikšanās: līdz 1. februārim!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Latvijas Tautas skolas mācību centrs „Zinātne”” un  biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” aicina pieteikties jauniešus un visus tos, kuri strādā ar jauniešiem, jauniešu apmaiņas projektu apmācībām, kas notiks 2013. gada 14.-17.februārī  Kurzemes, Rīgas un Vidzemes reģionā.

Apmācību mērķis: sniegt dalībniekiem nepieciešamās prasmes, zināšanas un priekšstatu par kvalitatīvu jauniešu apmaiņu projektu sagatavošanu neformālās izglītības programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros.

Apmācībām var pieteikties jaunieši:
-kuriem ir projekta ideja/-as un vēlme tās īstenot;
-kuri vēlas uzzināt vairāk par ES programmas "Jaunatne darbībā" piedāvātajām iespējām un kvalitatīvu projektu pieteikumu sagatavošanu;
-kuriem ir interese un motivācija iesniegt un realizēt jauniešu apmaiņas projektu 2013.gadā;
-kuri ir tieši iesaistīti projekta idejas attīstīšanā un īstenošanā;
-kuri ir iniciatīvas pilni, gatavi radoši darboties.

Pieteikties aicinām jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Visiem tiem, kuri strādā ar jauniešiem (sociālie darbinieki, jaunatnes darbinieki, pedagogi, interešu pulciņu vadītāji u.c), nav vecuma ierobežojuma.

Jauniešiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem (ieskaitot) jāpiedalās kopā ar atbalsta personu (skolotāju, pulciņu vadītāju, biedrības vadītāju u.c).

Apmācībās aicināti piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki no vienas organizācijas.

Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Dalībniekiem jāsedz ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu. Dalībniekiem ir jāpiedalās visu apmācību laiku.

Lai pieteiktos dalībai apmācībās, līdz 2013. gada 1. februārim aizpildi pieteikuma anketu un :
-    ja esi no Kurzemes reģiona tad nosūti uz e-pasta adresi - info@mczinatne.lv, tālrunis jautājumiem – 27820138;
-    ja esi no Rīgas vai Vidzemes reģiona tad nosūti uz e-pasta adresi evita.fridrihsone@redcross.lv vai youth@redcross.lv, tālrunis jautājumiem – 26430961.

Uzmanību!! Vietu skaits ir ierobežots. Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi.

P.S. Latgales un Zemgales reģionā apmācības jauniešu apmaiņas projektu īstenotājiem notiks martā! Seko līdzi informācijai www.jaunatne.gov.lv !!!