Apmācības “KOPĀ!” - Latgales jaunatnes darbiniekiem un jauniešiem

Aicinām Latgales reģiona jaunatnes darbiniekus un jauniešus pieteikties apmācībām par sadarbību un komunikāciju „KOPĀ!”, kuras notiks 14. -16. decembrī viesnīcā „Dinaburg”, Daugavpilī. Pieteikšanās: līdz 29. novembrim!

Apmācību mērķis ir attīstīt jaunatnes darbinieku un jauniešu sadarbības un komunikācijas prasmes, lai iesaistītu mazāk aktīvus jauniešus organizācijas/iestādes aktivitātēs.

Apmācībās aicināti piedalīties kopā 2 pārstāvji no organizācijas / iestādes:
-jaunatnes darbinieks no pašvaldības vai NVO / jauniešu atbalsta persona / jauniešu līderis;
un
-15-25 gadus vecs jaunietis, kuram ir motivācija aktīvi darboties citu jauniešu iesaistīšanā organizācijas/iestādes darbībā.

Obligāti jāpiesakās pa pāriem - jaunatnes darbinieks un jaunietis!

Apmācību dalībniekiem būs iespēja:

-izzināt savstarpējās sadarbības būtiskākās iezīmes, vajadzības un motivāciju;
-labāk izprast komunikācijas lomu un pamatprincipus kopīgā darbā;
-analizēt komunikācijas kanālus un līdzekļus plašākas jauniešu auditorijas sasniegšanai;
-izstrādāt turpmāku aktivitāšu plānu veiksmīgas komunikācijas ieviešanai un mazāk aktīvu jauniešu iesaistīšanai un piesaistīšanai organizācijas / iestādes aktivitātēm u.c.

Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Pašiem būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises vietai – viesnīcai „Dinaburg” (http://www.hoteldinaburg.lv/).

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildiet pieteikuma anketu un atsūtiet to uz e-pasta adresi daina.krivina@gmail.com līdz 2012. gada 29. novembrim.

Vietu skaits ir ierobežots – 22 dalībnieki (11 pāri). Informāciju par to, vai esat apstiprināti dalībai apmācībās, personīgi saņemsiet 4. decembrī.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet:
Daina Kriviņa
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 29354884
E-pasts: daina.krivina@gmail.com

Apmācības organizē v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.