Apmācības „Advanced Training on Group Processes and Facilitation”

Jaunatnes darbinieki, grupu līderi un apmācītāji, kuriem ir vismaz neliela pieredze strādāt ar jauniešu grupām, ir aicināti pieteikties starptautiskām apmācībām Īslandē „Advanced Training on Group Processes and Facilitation” par grupu procesiem un fasilitēšanu grupās. Apmācības notiks 2013. gada 7. – 15. oktobrī Īslandē  (Laugar, Sælingsdal). Pieteikšanās: līdz 1.augustam!

Apmācību laikā būs iespēja iegūt praktiskas zināšanas un prasmes par grupu procesu fasilitēšanu, kā arī gūt lielāku izpratni par starppersonu procesiem un paša indivīda lomu grupā. Dalībnieki apmācību laiku pavadīs grupā, izprotot grupu procesus gan teorētiski, gan praktiski. Apmācību dalībnieki dalīsies savā pieredzē darboties ar grupām, un apmācību grupā būs iespēja meklēt risinājumus prezentātajām dalībnieku ikdienas darba situācijām. Tā būs arī iespēja izmantot Jaunatnes pases jeb Youthpass procesu   pozitīviem risinājumiem.

Organizators: ES programmas „Jaunatne darbībā” Īslandes Nacionālā aģentūra
Darba valoda: angļu
Līdzfinansējums: LVL 20

20 LVL ir vienīgais dalībnieka ieguldījums, visas pārējās izmaksas (t.sk., ceļa izmaksas) tiek segtas no ES programmas „Jaunatne darbībā” līdzekļiem.

Sīkāka informācija par apmācībām angļu valodā: http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/hey...

Pieteikšanās apmācībām iespējama līdz 2013. gada 1. augustam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/tools/european-training-... Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu.

Papildus informācija:
Vladislava Šķēle
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore
E-pasts: vladislava.skele@jaunatne.gov.lv
Tālrunis: 67358069