Apgūsti spāņu valodas pamatus un iepazīsti spāņu kultūru kopā ar Ebridge2

Spāņu kultūras centrs „Séneca” kopā ar vairākiem partneriem no citām ES valstīm ir izveidojis mājas lapu www.ebridge2.eu, kurā ikvienam jaunietim ir iespēja bez maksas apgūt spāņu valodas pamatus internetā, iepazīt spāņu kultūru pirms došanās uz šo valsti, kā arī lejupielādēt dažādas mobilās aplikācijas, kas palīdzēs tikt galā ar ikdienas situācijām Spānijā.

Ja vēlies strādāt vai doties praksē uz Spāniju un vēlies ātrāk integrēties vietējā sabiedrībā – apgūsti spāņu valodu tiešsaitē kopā ar projektu “Ebridge2”. Visi materiāli ir bezmaksas. Projekta piedāvātais spāņu valodas kurss internetā ir orientēts uz profesionālo programmu studentu vajadzībām, kuri gatavojas uzsākt praksi Spānijā, kā arī tas lieti noderēs tiem jauniešiem, kuri gatavojas uzsākt savu EBD projektu šajā valstī. Spāņu valoda iesācējiem ir paredzēta tiem interesentiem, kuri vēlās apgūt spāņu valodu no pašiem pamatiem.

Projekta mājas lapā ir pieejamas vairākas sadaļas, kas palīdzēs jauniešiem sagatavoties pirms došanās uz Spāniju – spāņu valodas kurss valodas pamatu apguvei ar dialogu, uzdevumu un bilžu vārdnīcu palīdzību, mobilās aplikācijas ikdienas situāciju atrisināšanai, kā arī noderīga informācija par spāņu kultūru, kas palīdzēs jaunietim iepazīt spāņu kultūru vēl pirms došanās uz Spāniju un ātrāk integrēties vietējā sabiedrībā.

Projekts „Ebridge2” tika finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu. Mājas lapā ir pieejami materiāli arī portugāļu, latviešu un poļu valodas apguvei. Projektā piedalījās partneri no Spānijas, Portugāles, Polijas, Čehijas, Turcijas un Latvijas.